اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » گرفتار کردن جوانان در دام اعتیاد و مواد مخدر هربه شوم استکبار جهانی است

گرفتار کردن جوانان در دام اعتیاد و مواد مخدر هربه شوم استکبار جهانی است

در تاریخ : 05 مرداد 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 952
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب گفت: گرفتار کردن جوانان در دام اعتیاد و مواد مخدر هربه شوم استکبار جهانی است.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، سرهنگ حسن شیخ نژاد در جلسه ماهانه شورای مبارزه با مواد مخدر میاندوآب گفت: دشمنان انقلاب از باب فیزیکی نمی توانند وارد شوند و از طریق وارد کردن معضلات اجتماعی در فرهنگ ما اقدام می کنند و علاوه بر اعتیاد در زمینه عفاف و حجاب هم اقدامات گسترده ای انجام می دهند که پلیس هم بیکار ننشسته است و اقدامات لازم برای مقابله با معضلات اجتماعی را انجام می دهد.
شیخ نژاد ادامه داد:وقتی علت بروز جرایم را مطالعه می کنیم در اکثر موارد به مواد مخدر و اعتیاد می رسیم اما عامل اصلی اعتیاد هم بیکاری است، باید بحث آموزش برای خانواده ها جدی گرفته شود و صرف انجام کاری برای رفع تکلیف نمی تواند بازدهی ملموسی در جامعه داشته باشد، پس خروجی آموزش های ما مهم است.
فرمانده انتظامی منطقه میاندوآب گفت: طی یک ماه اخیر قیمت تریاک افزایش قابل توجهی داشته است و این باعث خوشحالی است چرا که موجب می شود کمتر جوانان به سمت این مواد گرایش داشته باشند البته علت افزایش قیمت هم به دلیل برخوردهای ضربتی نیروی انتظامی با توزیع کنندگان عمده مواد مخدر در سطح کشور بوده است که موجب نایاب شدن مواد در سطح کشور شده است.
حسن شیخ نژاد با اشاره به کشفیات یک ماه اخیری نیروی انتظامی میاندوآب گفت: ماموران انتظامی میاندوآب در ماه اخیر طی دو عملیات جداگانه 64 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کرده اند و در این مدت 19 طرح اجرا شده است که 8 مورد برای پاکسازی نقاط آلوده شهرستان و 4 طرح کنترل محورهای مواصلاتی و یک طرح ارتقای امنیت اجتماعی و 5 طرح هم در مدارس انجام شده است .
وی ادامه داد: 7 دستگاه موتورسیکلت و خودرو در ارتباط با مواد مخدر توقیف شده است و تعداد 31 نفر سوداگر مرگ دستگیر و 159 نفر معتاد متجاهر جمع آوری و به دادسرا معرفی و تحویل مراکز درمانی شده است.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود