اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » دلیل پرداخت نشدن حقوق کارکنان فضای سبز شهرداری، عدم ارائه صورت وضعیت توسط پیمانکار است.

دلیل پرداخت نشدن حقوق کارکنان فضای سبز شهرداری، عدم ارائه صورت وضعیت توسط پیمانکار است.

در تاریخ : 25 شهریور 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,399
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
شهردار میاندوآب گفت: دلیل پرداخت نشدن حقوق کارکنان فضای سبز شهرداری، عدم ارائه صورت وضعیت توسط پیمانکار است.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، رسول ملکی درشصت و چهارمین جلسه شورای شهر میاندوآب که به صورت علنی برگزار شد در پاسخ به سوال اعضای شورای شهر مبنی بر عقب افتادن حقوق کارکنان شهرداری گفت: کمک های دولتی به شهرداری ها در سال جاری تقریباً صفر شده است، شهرداری میاندوآب سال گذشته فقط 89 میلیارد ريال از محل ارزش افزوده از اداره مالیات و دارائی دریافت کرده بود که این مبلغ امسال ماهیانه به مبلغی حدود 90 میلیون تومان کاهش یافته است.

ملکی ادامه داد: تنها درآمد شهرداری میاندوآب از عوارض بوده است اما با وجود همه این مشکلات ما فقط یک ماه حقوق عقب افتاده داریم و این وضعیت در مقایسه با شهرهای دیگر استان بسیار ایده آل است، چرا که اکثراً چندین ماه حقوق عقب افتاده دارند و علاوه بر این بیش از 2 سال است که اضافه کاری هایشان پرداخت نشده است.
شهردار میاندوآب یه عدم پرداخت حقوق کارکنان شرکتی شهرداری هم اشاره کرد و گفت: کارگران فضای سبز که برای پیمانکار کار می کنند از اول سال شروع بکار کرده اند و به صورت فصلی با شهرداری همکاری می کنند ، مجموع حقوق و مزایای دریافتی این کارکنان ماهانه به 250 میلیون تومان نمی رسد، اما دلیل پرداخت نشدن این مطالبات، عدم ارائه صورت وضعیت توسط پیمانکار است.
وی گفت: با پیگیری هایی که طی چند روز اخیر انجام دادیم همین امروز صورت وضعیت کارکرد ماههای گذشته توسط پیمانکار به امور مالی تحویل داده شده است و تلاش می کنیم به همین زودی حقوق کارکنان فضای سبز را هم پرداخت کنیم.
ملکی گفت: شهرداری تا امروز هر چه در توان داشته است برای اینکه هم کارهای عمرانی متوقف نشود و هم حق و حقوق کارکنان به موقع پرداخت شود بکار گرفته است و قطعا برای بهتر شدن اوضاع تلاش خواهیم کرد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود