میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » بازدید مدیران کل راهسازی و راهداری آذربایجان غربی از پروژه های در حال احداث میاندوآب

بازدید مدیران کل راهسازی و راهداری آذربایجان غربی از پروژه های در حال احداث میاندوآب

در تاریخ : 25 مهر 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,528

پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
سید محسن حمزه‌ لویی مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با همراهی نماینده مجلس و فرماندار میاندوآب از روند احداث جاده سرچم بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، حمزه لویی در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت:: 6 کیلومتر از این جاده که سخت ترین مرحله کار است دست نخورده باقی مانده و تصمیم بر این شده است که این 6 کیلومتر به پیمانکار جدید واگذار شود.
 وی گفت: تا یک هفته آینده وضعیت کار این 6 کیلومتر را مشخص می کنیم و پیمانکار جدید را مشخص می کنیم.
 حمزه لویی با اشاره به اینکه پیشرفت کار پروژه بیش از 90 درصد است، ادامه داد: اولویت اول استان بازگشایی هر چه سریعتر  جاده میلاندوآب-میانه است.

گفتنی است جاده میاندوآب-میانه در سال 73 کلنگ زنی شده است  و به عنوان قدیمی ترین جاده در دست ساخت  کشور شناخته می شود  و اردیبهشت امسال معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر به این شهر از اتمام بازگشایی مسیر تا پایان سالجاری خبر داده بود.

مدیرکل راهداری آذربایجان غربی نیز در بازدید از پروژه های در حال ساخت میاندوآب گفت: امسال 20 کیلومتر در این شهرستان روکش آسفالت شده است و همچنان ادامه دارد از جمله در روستای ملاشهاب الدین به صورت مشترک با بنیاد مسکن ، روکش محور سرچم ، 3 کیلومتر مانده جاده شاهیندژ حوالی روستای آیدیشه پروژه هایی هستند که به پیمانکار واگذار شده و بزودی به اتمام خواهد رسید.

ارسلان شکر گفت: یکی از برنامه های ویژه برای تسهیل در تردد مردم جهت استفاده از ایستگاه راه آهن میاندوآب، آسفالت خروجی شهر تا ایستگاه به طول 7 کیلومتر برآورد شده است که از محل اعتبارات خود سازمان و با کمک سازمان برنامه و بودجه آذربایجانغربی طی 6 ماه آینده تعریض و بهسازی خواهد شد.
وی ادامه داد: در کنار اینها پروژه های روستایی هم تحت عنوان طرح ابرار در دستور کار قرار دارد و با دستور وزیر 15 کیلومتر از روستاهای میاندوآب هم از این طرح بهره مند خواهند شد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود