میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » 64 هزار متر مربع از معابر شهری امسال آسفالت شده است

64 هزار متر مربع از معابر شهری امسال آسفالت شده است

در تاریخ : 25 آبان 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,477
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
شهردار میاندوآب خبر داد: بیش 64هزار متر مربع آسفالت ریزی معابر سطح شهر در شش ماهه اول سال 98 انجام شده است

به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای شهر میاندوآب رسول ملکی با بیان اینکه آسفالت یکی از مطالبات اصلی همشهریان گرامی است، از ساماندهی و بهسازی معابر سطح حوزه با اجرای بیش 64398 متر مربع عملیات آسفالت ریزی از ابتدای سال جاری خبر داد.
ملکی افزود : در کنار اجرای پروژه های بزرگ شهری، بخش قابل توجهی از اقدامات عمرانی شهرداری به اجرای ساماندهی زرینه رود ، پیاده رو سازی، آسفالت ریزی و جدولگذاری معابر می باشد؛ چرا که معابر استاندارد یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی به شمار می رود و از این رو، شهروندان همواره بر ساماندهی و رسیدگی ویژه به وضعیت معابر تاکید فراوان دارند.
وی هدف از بهسازی آسفالت معابر شهری را تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین، رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری و نیز افزایش رضایت مندی مردم دانست و عنوان کرد ، میزان رضایت مندی مردم از عملکرد شهرداری افزایش پیدا کرده است.
شهردار میاندوآب گفت: عملیات گسترده آسفالت ریزی اساسی و لکه گیری با در نظر گرفتن اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب از ابتدای سال جاری در سطح معابر شهر اجرا شده است.
ملکی افزود: در برنامه ریزی جهت تخصیص آسفالت به هریک از معابر و محلات، جمیع شرایط از قبیل وضعیت قبلی روکش آسفالت و همچنین نوع و میزان تردد مورد بررسی قرار می گیرد و نسبت به شرایط اقدامات لازم صورت می پذیرد..
وی اظهار امیدواری کرد، با اجرای پروژه های مختلف عمرانی، فرهنگی، خدماتی و.... و اتخاذ تدابیر لازم از جانب مدیریت شهری، میزان ماندگاری پروژه های عمرانی در این شهر افزایش یافته است
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود