اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » دستگیری سارقین 14 خودرو در میاندوآب

دستگیری سارقین 14 خودرو در میاندوآب

در تاریخ : 11 دی 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,681
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرمانده انتظامی میاندوآب از دستگیری سارقین 14 خودرو در میاندوآب خبر داد.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس ، سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع سرقت چند فقره خودرو در حوزه استحفاظی میاندوآب، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و ماموران انتظامی اقدامات گسترده‌ای را جهت شناسایی سارقان انجام دادند.
فرمانده انتظامی میاندوآب ادامه داد: پس از تحقیقات انجام گرفته و اقدامات پلیسی، دو نفر سارق حرفه ای خودرو و 4 نفر مالخر در این زمینه شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود:سارقین در بازجویی های پلیسی به ۱۴ فقره سرقت خودرو و ۳۸ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کردند.
شیخ نژاد با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه شش میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: مقادیری از اموال مکشوفه از مالخر عیناً به مالباختگان مسترد گردید و متهمان تحویل مقام قضایی گردیدند.

کشف 40 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق
فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: ماموران ایستگاه ایست بازرسی شهیدمحمدنژاد در حین کنترل خودروهای عبوری ازمحور میاندوآب-تبریز به یک دستگاه خودروی پژو 405 به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک شدند و در بازرسی از این خودرو 40 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق کشف کردند.
شیخ نژاد ادامه داد:طبق ارزیابی های انجام شده ارزش گوشی های کشف شده یک میلیارد و ششصد میلیون ريال برآورد شده است.
شیخ نزاد گفت: در این راستا یک دستگاه خودروی سواری توقیف و دو نفر متهم نیز دستگیر و تحویل مقام قضایی گردیدند.
لازم به توضیح است این گوشی های قاچاق از از شهرهای مرزی کشور بارگیری و حین عبور از محورهای میاندوآب در چنگال قانون گرفتار شده اند.

مینی بوس حامل کالای قاچاق به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی میاندوآب از توقیف یک دستگاه مینی بوس و کشف البسه قاچاق به ارزش 2 میلیارد ريال در محور میاندوآب-تبریز خبر داد.
سرهنگ حسن شیخ نژاد گفت: ماموران ایستگاه ایست بازرسی شهید محمدنژاد در بازرسی از مینی بوس، 2 هزار و 82 ثوب البسه قاچاق کشف کردند، که برابر نظر کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده 2 میلیارد ريال برآورد شده است.
شیخ نژاد از دستگیری 2 نفر در این راستا خبر داد.

کشف 39 طاقه پارچه کردی قاچاق حین عبور از محورهای مواصلاتی میاندوآب
فرمانده انتظامی میاندوآب از توقیف یک دستگاه اتوبوس و کشف پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ريال خبر داد.
سرهنگ شیخ نژاد در تشریح این خبر افزود: ماموران ایستگاه شهید محمدنژاد حین کنترل خودروهای عبوری از محور میاندوآب-تبریز در بازرسی از یک اتوبوس 39 طاقه(604 متر)پارچه کردی قاچاق کشف کردند و در این راستا یک اتوبوس توقیف و یک نفر متهم نیز دستگیر شد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود