میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب؛ کرونا با کسی شوخی ندارد، مراقب خود و خانواده تان باشید

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب؛ کرونا با کسی شوخی ندارد، مراقب خود و خانواده تان باشید

در تاریخ : 26 فروردین 1399
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 627
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
 جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا به ریاست فرماندار میاندوآب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، مهدی قهرمانی فرماندار میاندوآب در این جلسه گفت؛ با توجه به اینکه آذربایجان غربی جزو 5 استانی است که همچنان شیوع کرونا در وضعیت صعودی است، تردد بین شهرها تا آخر فروردین ممنوع است.

قهرمانی با انتقاد از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط پمپ بنزبن ها گفت: در صورت ادامه این روند ناچار خواهیم بود از فعالیت پمپ بنزین های متخلف جلوگیری کنیم.
 مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب هم که با تاخیر به این جلسه آمده بود، ضمن عذرخواهی از اعضای جلسه گفت:از ساعت 8/30 صبح تا حدود 11/30 تقریبا 50 بیمار را ویزیت کرده است و اینکه در این مدت بخواهی یه دست لباس هم عوض کنی برای رفتن به بخش های مختلف بمارستان واقعا سخت است و باید به پرستاران بخش ها دست کریزاد گفت که روزانه چندین ساعت با این لباس ها به مردم خدمات می دهند.

دکتر سهراب حیدری گفت: کرونا با کسی شوخی ندارد، سن و سال هم نمی شناسد، مردم باید مراقب خود و خانواده شان باشند، چرا که کرونا در کمین است.

 حیدری ادامه داد: مردم در این 3 روز به حدی در سطح شهر در حال تردد هستند که تصور می کنیم قصد جبران روزهای خانه نشینی اخیر را دارند و ادامه این روند موجب بروز فاجعه خواهد شد.
سهراب حیدری که از متخصص بیماری های عفونی است، گفت:چهره ی این بیماری مرموز و ناشناخته  است و هر روز ابعاد جدید از این بیماری نمایان می شود، لازم است مردم به جد به فکر سلامتی خودشان باشند
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با اشاره به اینکه مواد ضد عفونی کننده به وفور در شهر موجود است، گفت: هر ارگان یا فروشنده و یا خیران نیاز داشته باشند می توانند به شبکه بهداشت اعلام کنند و در عرض چند ساعت در اختیارش قرار می دهیم.
حیدری گفت:  تحلیلی که یکی از دانشگاههای اسپانیا اخیراً منتشر کرده نشان می دهد این بیماری پیک دوم و سوم هم خواهد داشت و بررسی های وضعیت میاندوآب هم نشان می دهد با حضور این‌همه مردم در خیابان ها پیک دوم شدیدتر از پیک اول خواهد بود
وی گفت: میاندوآب از وضعیت پیک عبور نکرده و همچنان آمارهای مبتلایان صعودی است.
حیدری در پیان از اصناف خواست در سامانه سلامت هر چه سریعتر ثبت نام کنند چرا که این مهلت تمدید نخواهد شد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود