میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » مشعل گاز ۱۴ روستای میاندوآب روشن می‌شود

مشعل گاز ۱۴ روستای میاندوآب روشن می‌شود

در تاریخ : 22 مرداد 1399
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 560

پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):

رئیس اداره گاز میاندوآب از روشن شدن مشعل گاز ۱۴ روستای این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،بهرام کاظمی، رئیس اداره گاز میاندوآب گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، عملیات گازرسانی به ۱۰ روستای محور باروق و ۴ روستای محور چیلیک این شهرستان با صرف ۹۰ میلیارد ریال هزینه، پایان یافته و همزمان با گرامیداشت هفته دولت، مشعل آن‌ها روشن می‌شود.

به گفته رئیس اداره گاز میاندوآب با گازدار شدن این روستاها، ۱۵۰۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.
کاظمی در ادامه، با اشاره به اینکه در حال حاضر ۹۲ درصد خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز بهره‌مندند، افزود: با بهره‌مندی اهالی ۱۴ روستای محور‌های باروق و چیلیک از نعمت گاز در هفته دولت، میزان ضریب نفوذ گاز در میان خانوار روستایی به ۹۷ درصد افزایش می‌یابد.

رئیس اداره گاز میاندوآب در ادامه، به در دست اجرا بودن عملیات گازرسانی به ۸ روستای این شهرستان اشاره کرد و گفت: مشعل این روستا‌ها نیز در صورت تامین نقدینگی لازم، تا پایان امسال روشن می‌شود.

کاظمی  با اعلام اینکه هم اکنون ۱۵۶ روستای میاندوآب گازدار شده‌اند، اظهار کرد: تاکنون به ۱۵۰ مورد از صنایع این شهرستان نیز گازرسانی شده است.

رئیس اداره گاز میاندوآب به واگذاری ۴۸ هزار و ۳۶۰ فقره انشعاب گاز اشاره کرد و افزود: در مجموع تاکنون ۸۹ هزار و ۳۶۰ اشتراک در این شهرستان پذیرش شده است.

بنا بر اعلام کاظمی، ۵۷ درصد واگذاری انشعابات روستایی در دولت تدبیر و امید انجام گرفته است.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود