میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » حسام شیرازه محبت ، رسانه ای ترین فرماندار تاریخ میاندوآب جای خود را به علی پیام داد

حسام شیرازه محبت ، رسانه ای ترین فرماندار تاریخ میاندوآب جای خود را به علی پیام داد

در تاریخ : 24 بهمن 1400
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,194
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
حسام شیرازه محبت ، رسانه ای ترین فرماندار تاریخ میاندوآب جای خود را به علی پیام داد.

طی مراسمی که در سالن اجتماعات فرمانداری میاندوآب برگزار شد با حضور معاون استاندار و مسئولان شهرستانی علی پیام به عنوان سرپرست فرمانداری میاندوآب منصوب شد.
علی پیام، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب در این جلسه گفت: از تمامی مدیران توانمند، پاکدست و معتقد به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای توسعه شهرستان استفاده خواهیم کرد و براین باوریم که برای عبور از تحریمهای ظالمانه و شرایط اقتصادی کنونی نیازمند حرکت جهادی همچون دوران دفاع مقدس هستیم.
پیام گفت: قطعا برای توسعه شهرستان و برای بکارگیری ظرفیتها و پتانسیل های منطقه و استفاده از نظرات نخبگان، فرهیختگان و تجربیات صاحب نظران، کارگروه های تخصصی تشکیل و مجمع نخبگان نیز احیا خواهد شد.

وی ادامه داد: به مردم شریف شهرستان میاندوآب اطمینان میدهم که همواره حافظ ارزشهای انقلاب اسلامی بوده و با روحیه انقلابی و شعار ایران قوی در راستای محرومیت زدایی، توانمند سازی و ایجاد زمینه اشتغال برای جوانان و دانش آموختگان منطقه اقدام خواهم نمود.
تغییرات فرمانداری ها پس از روی کار آمدن دولت جدید طبیعی است و پیش از این فرماندار یازده شهرستان آذربایجان غربی از آغاز به کار دولت سیزدهم تغییر کرده بود.

علي پيام زاده شهرستان نقده است و علاوه بر فرمانداري شهرستان شوط، پيش از اين سمت هاي ديگري نظير بخشدار مركزي پيرانشهر،‌ كارشناس حوزه سياسي استانداري آذربايجان غربي و چندين سمت در صدا و سيماي مركز مهاباد را دارا بوده است،فرماندار جديد میاندوآب، فرزند شهيد است.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود