میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » توقیف و معدوم سازی مرغ های تاریخ گذشته در میاندوآب

توقیف و معدوم سازی مرغ های تاریخ گذشته در میاندوآب

در تاریخ : 26 فروردین 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,091
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir)؛
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: بیش از ۲۵۰ کیلوگرم مرغ غیر بهداشتی در یکی از فروشگاه های زنجیره ای شهرستان میاندوآب ضبط و معدوم شد.

دکتر شهرام احمدی گفت: تیم نظارت بهداشتی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در بازرسی های خود از مراکز تولید و عرضه فراورده های غذایی موفق به کشف بیش از ۲۵۰ کیلوگرم مرغ غیر بهداشتی و تاریخ گذشته دریکی از فروشگاه های این شهرستان شدند.


وی دامه داد: بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای این شبکه از یکی از فروشگاه های زنجیره ای این شهرستان مقدار ۲۵۰ کیلوگرم مرغ تاریخ گذشته و غیر بهداشتی کشف کردند که مسئولین فروشگاه با تغییر بسته بندی و جعل و دستکاری تاریخ انقضا قصد فروش این مرغ ها را داشتند ولی با هوشیاری بازرسان این شبکه مرغ های مورد نظر ضبط و با دستور مقام قضایی معدوم شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: بازرسی ها از مراکز تولید و عرضه مواد غذایی توسط بازرسان این شبکه به صورت تمام وقت در حال انجام است و شهروندان در همه ساعات شبانه روز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی مراتب را با شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب یا با شماره تلفن ۱۹۰ در میان بگذارند.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود