میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » فرماندار میاندوآب؛ باید در عمل نشان دهیم پشتیبان عشایر هستیم

فرماندار میاندوآب؛ باید در عمل نشان دهیم پشتیبان عشایر هستیم

در تاریخ : 02 خرداد 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 584
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir)؛
در جلسه ای با حضور مدیرکل امور عشایر آذربایجان غربی به ریاست فرماندار میاندوآبمشکلات مربوط به حوزه عشایر شهرستان میاندوآب مورد بررسی قرار گرفت

علی پیام، در این جلسه گفت: عشایر همیشه پای انقلاب بوده اند و در سخت ترین شرایط و با کمترین امکانات زندگی کرده اند و ما وظیفه داریم با امکاناتی که در دست داریم از مشکلاتشان بکاهیم.

فرماندار میاندوآب گفت: سعی داریم نمایشگاهی برای عرضه مستقیم تولیدات عشایر دایر کنیم تا درکنار معرفی تولیدات، بازاریابی مناسبی نیز برای ایجاد امید در عشایر ایجاد کنیم و عشایر به این باور برسند که همیشه حامی و پشتیبان آنها خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به آغاز فصل کوچ عشایر به ییلاق های منطقه، اقدامات لازم در جهت تامین آرد، سوخت و آب آشامیدنی عشایر در دستور کار شورای عشایر شهرستان قرار گیرد، برای تخصیص آرد و تامین نان نیازمند پالایش دقیق آمار هستیم.
علی پیام با اشاره به اینکه بانکها باید پرداخت تسهیلات برای عشایر را آسان سازی کنند،گفت: عملکرد بانکها در این حوزه مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

فرماندار میاندوآب از جهادکشاورزی خواست اهتمام ویژه ای نسبت به تامین کالاهای اساسی عشایر داشته باشد.
وی گفت: از شبکه دامپزشکی انتظار داریم سلامت دامهای عشایر را مورد پایش قرار دهد، زندگی و معیشت عشایر وابسته به دامداری است ورود دام بیمار به دامهای عشایر صدمات جبران ناپذیری به درآمد عشایر وارد خواهد نمود.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود