میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » خبرنگاران باید فراجناحی فکر کنند و اگر اینگونه نباشد عامل اختلاف در جامعه خواهند بود.

خبرنگاران باید فراجناحی فکر کنند و اگر اینگونه نباشد عامل اختلاف در جامعه خواهند بود.

در تاریخ : 17 مرداد 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 794


پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرماندار میاندوآب گفت:خبرنگاران باید فراجناحی فکر کنند و اگر اینگونه نباشد عامل اختلاف در جامعه خواهند بود.
به گزارش میاندوآب پرس،ناصر امیری امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان میاندوآب که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار کرد: اگر خبرنگاران واقع بین باشند و مشکلات جامعه را بگویند مسئولان دست آنها را هم می بوسند.
فرماندار میاندوآب ادامه داد: خبرنگاران دیده بان جامعه هستند و آسیب ها را زودتر از دیگران می بینند و اگر خبرنگار با تقوا اخبار را منتشر کند هم مورد قبول مردم خواهد بود، هم ایجاد مقبولیت در میان مسئولین را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به فضای مجازی گفت: استفاده از تلگرام از اول هم اشتباه بود باید خیلی زودتر از اینها به فرک استفاده از پیام رسان های داخلی می بودیم که موجب نشود بیگانگان از اطلاعات کاربران استفاده امنیتی بکنند.

امیری با انتقاد از یکی از میاندوآب پرس گفت: خبرنگار باید بر اصول اطلاع رسانی دقیق اشراف داشته باشد، در جریان خبر مسمومیت تعدادی از اهالی یکی از روستای های میاندوآب، فضا به گونه ای شد که موجب ایجاد تشنج درمیان اهالی روستا شد و یک رسانه نباید قبل از قطعیت خبر و اعلام مسئولان، خبر را با جزئیات و حدس و گمان مخابره کند.

فرماندار میاندوآب در ادامه به رشادت های خبرنگاران در زمان جنگ تحمیلی هم اشاره کرد و گفت: هرگز فراموش نخواهیم کرد خبرنگارانی را که در جبهه ها میکروفون به دست و دوربین به دست برای نشان دادن ایثارگری ها چگونه به شهادت رسیدند، خبرنگاران در مقابل ملت و کشور مسئولند و باید قلم خود را در راه امید بخشیدن به جامعه بکار گیرند.

وی ادامه داد: مسئولیت خبرنگاران حفط منافع ملی است و ما در مقابل باورها و اعتقادات مردم مسولیم، برخی ها افکار منفی دارند و اگر مسئولان شبانه روز هم کار کنند باز می خواهند بگویند که کاری انجام نشده است، من از خبرنگاران می خواهم کارهایی را که انجام شده است به صورت واقعای به مردم نشان دهند ، دشمنان علیه نظام هستند و کاری به نام ها ندارند و می خواهند دولت را ناکارآمد نشان دهند و مردم را نسبت به نظام نا امید کنند.

ناصر امیری گفت: خبرنگاران مشاوران امینی برای ما هستند و من از شما می خواهم مشکلات را بررسی کنید و به مسئولان انتقال دهید ، هر مسئولی هم نخواهد کار کند باید مسئولیتش را تحویل دهد و برود.

فرماندار میاندوآب با اشاره به اینکه اعتقادی به تغییر روسای ادارات به صورت سلیقه ای و حزبی ندارد گفت: از وقتی آمده ام در این شهر ثبات مدیریتی ایجاد کرده ام و در حال حاضر مسئولان با اطمینان به آینده مشغول ارائه خدمت هستند و مسئول در صورتی از کارش کنار گذاشته می شود که عملکرد خوبی نداشته باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه در جنگ اقتصادی هستیم، تصریح کرد: باید تلاش کنیم نقاط ضعف را به نقاط قوت تبدیل کنیم.

امیری در پایان با تجلیل و قدردانی از خبرنگاران گفت: خبرنگاران این شهر بسیار فعال هستند و عملکرد قابل قبولی هم داشته اند.تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود