میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » جاده میانه - میاندوآب تا پایان امسال بازگشایی می شود

جاده میانه - میاندوآب تا پایان امسال بازگشایی می شود

در تاریخ : 18 مرداد 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,120
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):

مدیر کل ساخت و توسعه شبکه راه های منطقه شمال غرب کشور از بازگشایی جاده میانه - میاندوآب تا پایان سالجاری خبر داد و گفت: برای بازگشایی 10 کیلومتر باقیمانده از این جاده 50 میلیارد ریال تخصیص یافت.


به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از ایرنا، محمدصادق وجدی نیا روز پنج شنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت این جاده در چاراویماق افزود: برای بازگشایی این مسیر 10 کیلومتری حدود 20 دهنه آبروی کوچک و حدود 20 میلیون متر مکعب خاکبرداری و خاکریزی باید انجام شود.
وی افزود: با تکمیل این جاده اهالی بیش از 100 روستای اطراف این محور در آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی از مزایای آن بهره مند خواهند شد.
فرماندار چاراویماق نیز در این جلسه خواستار تسریع در اتمام این طرح شد و گفت: این طرح که قرار است تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد با توجه به محدودیت های اجرایی و کار در زمین های سنگی و همچنین کمبود منابع مالی با کندی پیش می رود.
صابر تقویمی افزود: توسعه شهرستان چاراویماق به نوعی در ارتباط با این جاده و بهره برداری از آن است از این رو باید تمامی دستگاه برای اتمام این طرح تلاش کنند.
فرماندار چاراویماق همچنین خواستار اولویت بخشیدن به بازگشایی کامل این مسیر درسال جاری شد و افزود: اگر امسال مسیر این جاده به صورت کامل بازگشایی شود مشکل تردد بسیاری از روستاهایی که در مسیر این جاده قرار دارند حل خواهد شد.
اجرای این طرح 186 کیلومتری از 25 سال پیش آغاز شده است و 50 کیلومتر از طول جاده در حوزه شهرستان چاراویماق واقع شده است.

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود