میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » نظارت بر نانوایی‌های میاندوآب با ناظران مقیم و دوربین مدار بسته

نظارت بر نانوایی‌های میاندوآب با ناظران مقیم و دوربین مدار بسته

در تاریخ : 28 مهر 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 495

پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir)؛ 

فرماندار میاندوآب در جلسه فوق العاده کارگروه گندم، آرد و نان از اجرای طرح ناظران مقیم و نصب دوربین مداربسته در نانوایی های شهرستان خبر داد.

علی پیام با تاکید بر ارتقاء نظارت و بازرسی در ارائه خدمات به خصوص پخت نان در نانوایی‌ها و افزایش اکیپ های نظارتی، گفت: باید پایش ها و بازرسی ها از نانوایی ها تداوم داشته باشد بر این اساس طرح ناظر مقیم محله‌ای می تواند در اجرایی شدن درست و دقیق نظارت بر عملکرد نانوایی ها موثر باشد.

وی افزود: اجرای طرح ناظران مقیم در 20 نانوایی سطح شهر و تمام نانوایی های روستایی بمدت سه روز بصورت آزمایشی توسط بازرسان در سطح شهر و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در روستاها اجرا می شود تا با پایش عملکرد و جمع بندی نهایی گزارشات ناظرین منجر به نتیجه شود، همچنین برای دستیابی به رضایتمندی مردم نانواییهای شهرستان موظف به نصب دوربین مداربسته شده اند، تمهیداتی نیز برای اعطای تسهیلات به آن دسته از نانوایانی که توان مالی برای نصب دوربین را ندارند اندیشیده شده است.

 فرماندار میاندوآب با یادآوری اینکه نظارت و بازرسی و برخورد با متخلفان کلید و راهکار مقابله با تخلفات است، گفت: از بازرسان انتظار داریم تا نانوایان فعال و قابل تشویق را شناسایی و نانوایان متخلف و کم کار را معرفی کنند تا تصمیمات لازم در جهت بهبود وضعیت و کاهش ازدحام در نانوایی ها اتخاذ گردد.

گفتنی است در حال حاضر 141 نانوایی با آرد یارانه ای نوع 1 و 60 نانوایی با آرد یارانه ای نوع 2 در سطح شهرستان فعالیت می کنند.


خبرنگار؛ فریده چتری

سردبیر؛ منوچهر آقایی 

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود