میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » موافقت وزیر وزرش و جوان با 10 مورد از مطالبات ورزش میاندوآب

موافقت وزیر وزرش و جوان با 10 مورد از مطالبات ورزش میاندوآب

در تاریخ : 23 مرداد 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,519
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب: وزیر ورزش و جوانان دستور مساعد برای مطالبات ورزش میاندوآب صادر کرد.
امیر رضا پور به خبرنگار میاندوآب پرس گفت:هفته گذشته بنده با همراهی جهانبخش محبی نیا نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی دیداری با وزیر ورزش و جوانان در تهران و دفتر کار وزیر برگزار کردند و در این دیدار مطالبات و نیازهای شهرستان به سمع وزیر رسانیده شد و با 10 مورد از خواسته های ما موافق شد.

رضا پور گفت: نخستین خواسته ما، تعمیر و تجهیز رختکن و سکوهای تماشاگران فوتبال ، احداث زمین استاندارد چمن مصنوعی، احداث زمین چمن مصنوعی برای فوتسال در مجموعه ورزشی آزادی واقع در کوی وکیل کندی بود که مورد موافقت وزیر قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: گذاشتن ردیف اعتبار برای استادیوم ۵ هزار نفری میاندوآب در برنامه و بودجه مجلس و همچنین پیگیری مجوز برگزاری همایش بزرگ ترکیبی پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری در تاریخ های پیشنهادی ۲۷ مهر ماه یا ۴ آبان ماه بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش و همچنین مجوز پخش زنده از شبکه سوم سیما دو مطالبه دیگری بود که سلطانی فر قول پیگیری این دو مورد را هم داد.

وی ادامه داد:وزیر ورزش به محبی نیا قول داد در صورت مشارکت مسئولان ورزش استان احداث ساختمان ۳ طبقه مجموعه ورزشی ولیعصر واقع در خیابان تختی که یک طبقه آن سالنهای ورزشی، یک طبقه رستوران برای ورزشکاران و طبقه دیگر آن خوابگاه سرای ورزشکاران خواهد بود، اقدام نماید.

رضا پور گفت: سه عدد پکیچ ورزشی جهت استفاده ورزشکاران، دو عدد تشک کشتی، یک عدد تشک کاراته و یک عدد تشک تکواندو، یک دستگاه رینگ بوکس از فدارسیون بوکس و خرید پارکت برای دو کورت اسکواش از فدارسیون محترم اسکواش از دیگر خواسته های ما بود که با موافقت وزیر ورزش و جوانان روبرو شد.
وی ادامه داد: همچنین در این چلسه مسعود سلطانی فر با خرید یک دستگاه دوچرخه برای حضور مسعود خاکی تنها نماینده دوچرخه سوار آذربایجان غربی، عضو ثابت و کاپیتان تیم ملی جوانان به مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال و اختصاص کمک هزینه دو میلیارد ريالی به هیاتهای ورزشی میاندوآب موافقت کرد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود