میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » کشف ۱۳۵ کیلو گرم مواد مخدر و انهدام باند توزیع

کشف ۱۳۵ کیلو گرم مواد مخدر و انهدام باند توزیع

در تاریخ : 06 آذر 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 932

فرمانده انتظامی میاندوآب از انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف ۱۳۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.


 سرهنگ فخرالدین رستم پور در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی شهرستان با دریافت اطلاعاتی مبنی برحمل مواد مخدر توسط سوداگران در میاندوآب ،موضوع را پیگیری نموده وشناسایی ودستگیری متهم یا متهمان را در دستور کار خود قرار دادند .

وی در ادامه افزود: با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی پس از کنترل و مراقبت های لازم ،خودروی حامل محموله مواد مخدر شناسایی و طی یک عملیات ضربتی خودروی متهمان شناسایی و توقیف شد  که در بازرسی از آن ۱۳۵کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای درخودرو جاسازی شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی  شهرستان گفت: در این رابطه یک نفر متهم مرد دستگیر  و دو دستگاه سواری سمند و پراید توقیف شد که پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ رستم پور در پایان با اشاره به اینکه مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر خط قرمز پلیس بوده و در مقابله با پدیده خانمان سوز قاچاق مواد افیونی عزم راسخ دارد؛  از شهروندان خواست که اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس 110 در اختیار پلیس قرار دهند و همچنین شماره تلفن 197 پليس آماده دريافت نظرات، پيشنهادات و تقدير شما همشهريان عزيز از عملكرد پليس مي باشد.

خبرنگار؛ فریده چتری

سردبیر؛ منوچهر آقایی 


تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود