اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » دستگیری سارق اماکن خصوصی با 10 فقره سرقت

دستگیری سارق اماکن خصوصی با 10 فقره سرقت

در تاریخ : 10 بهمن 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,346


فرمانده انتظامی میاندوآب از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای اماکن خصوصی با ۱۰ فقره سرقت در شهرستان میاندوآب خبر داد . 

سرهنگ فخرالدین رستم پور در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای تبیین و عملیاتی نمودن اهداف قرارگاه تشدید مبارزه با سرقت و در پی وقوع سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان میاندوآب مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت . 

وی افزود : در بررسی های به عمل آمده کارآگاهان کلانتری ۱۲ شهید عباسپور با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی و روش های نوین کشف جرم موفق شدند احدی از سارقین سابقه دار را شناسایی و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به همراه اموال سرقتی جهت انجام تحقیقات به مقر پلیس دلالت نمایند . 

فرمانده انتظامی شهرستان تصریح کرد :در تحقیقات پلیسی به عمل آمده متهم با همراهی یکنفر مالخر از همدستانش به انجام ۱۰ فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهرستان معترف شد . 

سرهنگ رستم پور در پایان با بیان اینکه در این خصوص ۲ متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند ، خاطر نشان کرد : مردم نقش مهمی در  ارتقاء امنیت در سطح جامعه دارند و از این رو می توانند با هوشیاری کامل در مراقبت از اموال خود ، مانع سوء استفاده سارقان شده و با اعلام به موقع این گونه سرقت ها به پلیس ، ما را در دستگیری هرچه سریعتر سارقان کمک کنند .

این مقام انتظامی افزود :سامانه پیامک ۱۱۰ با سر شماره تلفن ۱۱۰۴۴ بصورت ۲۴ ساعته آماده دریافت در خواست های انتظامی ، اطلاعاتی و امنیتی شماست .

و همچنین تلفن گویای ۱۹۷ بطور شبانه روزی آماده دریافت انتقاد ، پیشنهاد ، تقدیر و شکایت شما از فراجا می باشد.


خبر دریافتی از معاونت اجتماعی انتظامی میاندوآب
سردبیر؛ منوچهر آقایی

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود