میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » در سومین رو از هفته دولت هنرستان کشاورزی باروق به بهره برداری رسید

در سومین رو از هفته دولت هنرستان کشاورزی باروق به بهره برداری رسید

در تاریخ : 04 شهریور 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,371

 پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):

در سومین رو از هفته دولت هنرستان کشاورزی باروق به بهره برداری رسید

به گزارش میاندوآب پرس: جلال پورمیرزا رئیس آموزش و پرورش میاندوآب در این مراسم گفت: آموزش و پرورش میاندوآب 230 ساختمان در سطح شهرستان دارد که 25 تا 30 درصد آنها فرسوده است و با تلاش های دولت در حوزه آموزش و پرورش هر ساله شاهد کاهش ساختمان های فرسوده و نوسازی هستیم.

پورمیرزا ادامه داد: در سطح شهرستان قریب به 550 نفر از جوانان مستعد و تحصیل کرده این شهرستان طی 4 سال اخیر به استخدام آموزش و پرورش درآمده اند، پس از لحاظ اشتغال زایی هم کارهای خوبی انجام شده است.

وی گفت: قصد زیر سوال بردن عملکرد مسئولان گذشته را ندارم ولی باید بگوییم در 8 ساله قبل از سال 93 که وضع اقتصادی کشور و دولت نسبت به الان بسیار مساعد بود فقط 8 مدرسه در این شهرستان ساخته شده است و این در حالی است که از سال 93 تا امروز 46 باب مدرسه به همراه 3 سالن ورزشی ساخته شده و تحویل آموزش و پرورش شده است و حاصل زحمات خیران و مسئولان آموزش و پرورش و همچنین حمایت های دولت تدبیر و امید است.

مدیر آموزش و پرورش میاندوآب گفت: امسال 15 باب مدرسه با 86 کلاس درس به همراه یک سالن ورزشی افتتاح شده است و امروز هم شاهد افتتاح هنرستان کشاورزی هستیم که دانش آموزان علاقمند در رشته های امور زراعی، کاردانی کامپیوتر ، صنایع غذایی و گیاهان دارویی به ادامه تحصیل بپردازند.تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود