میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » دستگیری کلاهبردار ۲ هزار میلیارد ریالی در میاندوآب

دستگیری کلاهبردار ۲ هزار میلیارد ریالی در میاندوآب

در تاریخ : 31 اردیبهشت 1402
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,425


فرمانده انتظامی میاندوآب از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 2هزار میلیارد ریال کلاهبرداری در سطح شهرستان مياندوآب با همکاری پلیس آگاهی شهرستان یزد، خبر داد .


به گزارش میاندوآب پرس، سرهنگ فخرالدین رستم پور در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردي اقدام به کلاهبرداري تحت عنوان پيش فروش آپارتمان در سطح شهرستان مياندوآب کرده است، رسیدگی به موضوع، در دستور کار پلیس قرار گرفت.


وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی و با تلاش های شبانه روزی پلیس، پس از هماهنگی قضائی، محل اختفاء متهم در  شهرستان يزد شناسایی و با همکاري ماموران پليس آگاهي این شهرستان، متهم طی یک عملیات غافلگیرانه دستگير شد.


سرهنگ رستم پور افزود: متهم در بازجویی های فنی و پلیسی به جرم خود مبني بر کلاهبرداري و جعل امضا و اثر انگشت شکات و وکلاي پرونده به مبلغ 2هزار میلیارد ریال اعتراف و پس از تکميل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.


فرمانده انتظامی میاندوآب در پایان خاطرنشان ساخت: شهروندان به این نکته توجه داشته باشند که به‌سادگی فریب وعده‌های پوچ و تبلیغات اغواکننده کلاهبرداران ، رسید سازهای سایت‌های جعلی و پیام‌ها و آگهی‌های منتشرشده در کانال‌ها و گروه‌های فضای مجازی را نخورده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

خبر دریافتی از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی میاندوآب

سردبیر؛ منوچهر آقایی 

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود