اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » مشارکت بیش از ۱۰۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد در طرح اوقات فراغت «مسجد کانون نشاط»

مشارکت بیش از ۱۰۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد در طرح اوقات فراغت «مسجد کانون نشاط»

در تاریخ : 31 خرداد 1402
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,215


مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان میاندوآب؛ مشارکت بیش از ۱۰۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد در طرح اوقات فراغت «مسجد کانون نشاط»

قنبری گفت: طرح اوقات فراغت تابستانی در کانون های فرهنگی و هنری مساجد میاندوآب با شعار «مسجد، کانون نشاط» آغاز شد و در این طرح بیش از ۱۰۰ کانون در مساجد شهرستان شروع به فعالیت خواهند کرد.  

وی افزود: برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری از جمله پژوهش، مشاوره، ورزشی‌‌ فوتسال و استخر ، اردویی، زیارتی، کارگاه های آموزش رایانه ، امربه معروف و نهی از منکر، ایثار و شهادت، بصیرت افزایی، قصه نویسی، شعر، سرود و تئاتر و نیز کلاس های فرهنگی در زمینه های دینی و مذهبی و کلاس های هنری در زمینه های خیاطی، گلدوزی، خوشنویسی، خطاطی از جمله مواردی است که در جریان این طرح کانون ها انجام می شود.

قنبری به برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب در دهه امامت و ولایت نیز اشاره کرد و گفت: جشن غدیر از جمله ایستگاه های صلواتی و کارگاه های تحکیم بنیان خانواده و نیز مسابقات قرآنی مدهامتان در طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب برگزار می شود.

وی تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در کلاس های طرح اوقات فراغت تابستانی کانون های فرهنگی و هنری مساجد می توانند با حضور در پایگاه های محل زندگی خود در این کلاس ها ثبت نام و از طریق مدیر کانون مسجد در سایت سامانه بچه های مسجدی بارگذاری کنند.

این مسئول افزود: کانون های فرهنگی، هنری مساجد با وظایف و اهداف مشخص در مساجد فعال شده و با جذب نوجوانان و جوانان سبب احیای کارکردهای فرهنگی هنری در مساجد شده اند.


خبرنگار؛ رضا محمودی

سردبیر؛ منوچهر آقایی

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود