میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » بیش از 27 پروژه عمرانی، خدماتی و آموزشی در بخش باروق میاندوآب افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

بیش از 27 پروژه عمرانی، خدماتی و آموزشی در بخش باروق میاندوآب افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در تاریخ : 04 شهریور 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,554
 پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
به گزارش میاندوآب پرس، در سومین روز از هفته دولت بیش از 27 پروژه عمرانی، خدماتی و آموزشی در بخش باروق میاندوآب افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

ناصر امیری فرماندار میاندوآب در مراسم آیین افتتاح این طرح ها گفت: هفته دولت فرصتی برای ارائه گزارش عملکرد دولت ها به مردم است و هردولتی وظیفه دارد گزارشی از عملکرد خود به مردم ارائه دهد، در همین راستا مسئولین نیز وظیفه دارند با شرکت در مراسم ها و مناسبت های مختلفی همچون هفته قوه قضاییه، هفته بسیج ، دهه فجر ، هفته دولت و... موجبات تقویت نظام را فراهم آورند.
امیری ادامه داد:برخی کج اندیشان علاوه بر اینکه در افتتاحیه های هفته دولت شرکت نمی کنند، درمحافل عمومی بر علیه دولت سخنانی بر زبان می آورند و تصور می کنند با سنگ اندازی و حرف های نامربوط علیه دولت با استقبال مردم مواجه خواهند شد، غافل از اینکه دولت و ملت با وحدت کلمه دوشادوش هم با هدف تقویت نظام در مقابل استکبار جهانی ایستاده اند و در نهایت نیز چیزی جز تنفر مردم نصیب این افراد نخواهد شد.
فرماندار میاندوآب با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در پاسخ یه آقایی که گفته بود باید رئیس جمهور برود، گفت:همانگونه که رهبری هم اعلام کرد، رئیس جمهور باید بماند و تا پایان مدت دولت، خدمت کند، کسی که می گوید رئیس جمهور باید برود با دشمن همصداست.

وی ادامه داد: با وجود کمبود بودجه ، نبود امکانات و شرایط نامطلوب اقتصادی ۵۵ طرح عمرانی و سرمایه گذاری همزمان با هفته دولت در میاندوآب به بهره برداری می رسد که این خود بیانگر عزم راسخ دولتمردان تدبیر و امید برای خدمت رسانی و فراهم نمودن شرایط معیشتی خوب برای مردم است.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود