اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » تهیه لوازم التحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در میاندوآب جایگزین حبس شد

تهیه لوازم التحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در میاندوآب جایگزین حبس شد

در تاریخ : 21 شهریور 1402
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,088


رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: دادگاه کیفری ۲ میاندوآب در حکمی تهیه لوازم التحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در این شهرستان را جایگزین ۶ ماه حبس کرد.

ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: طبق این حکم، اداره آموزش و پرورش میاندوآب با همکاری و هماهنگی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، با نظارت دادیار اجرای احکام کیفری نسبت به توزیع اقلام خریداری شده در بین دانش آموزان بی بضاعت این شهرستان به ارزش ۷۰ میلیون ریال اقدام خواهد کرد.

وی از صدور حکم جایگزین حبس دیگری در ارومیه خبر داد و اضافه کرد: شعبه اول دادگاه بخش نازلو تهیه ۱۵ بسته برگ A ۴ و تحویل به اداره آموزش و پرورش نازلو و تهیه بسته‌های علوفه برای حیوانات تحت قرق اداره محیط زیست استان تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال و کاشت ۱۰۰ اصله درخت غیرمثمر در طرح جنگل کاری منطقه نازلو و تامین بسته‌های پوشاک بهداشتی برای بیماران صعب العلاج تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) به مبلغ ۵۰ میلیون ریال را جایگزین حبس یک متهم در این منطقه کرد.

عتباتی افزود: در کنار برخورد‌های قاطع قضایی، رویکرد کاهش جمعیت کیفری با استفاده از مجازات جایگزین حبس در جرائم سبک و کم اهمیت با هدف ارائه خدمات عام المنفعه مورد تاکید است.


خبرنگار؛ فریده چتری

سردبیر؛ منوچهر آقایی

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود