میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » راه حل مشکلات اقتصادی، اتحاد است

راه حل مشکلات اقتصادی، اتحاد است

در تاریخ : 08 تیر 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 866
امام جمعه میاندوآب گفت:راه حل مشکلات اقتصادی، اتحاد است.
به گزارش میاندوآب پرس، حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت: مشکل امروز کشور اقتصاد بیمار است و تنها راه حلش هم این است که همه با هم متحد شده و وارد میدان شویم و نقشه های دشمنان را نقش برآب کنیم.
امام جمعه میاندوآب به سالروز بمباران شیمایی سردشت هم اشاره کرد و گفت: جالب است مدعیان حقوق بشر زمانی با بمب اتم همین سردشت را هدف قرار دادند و اما امروز از حقوق بشر حرف می زنند، در حالی که همه جهان به ماهیت این اشخاص آگاهی دارند و حرفشان دیگر خریدار ندارد.

خطیب نماز جمعه میاندوآب به ده تیر، روز صنعت و معدن هم اشاره کرد و گفت: از مسئولان استانی و شهرستانی می خواهم کاری کنند که سنگ های استخراج شده از معادن منطقه در استان خودمان مورد بهره برداری قرار گیرد و با ایجاد کارخانه های صنایع پایین دست می شود برای جوانان منطقه اشتغال خوبی ایجاد کرد و دسترنج معادن را به شهرهای مرکزی کشور ارسال نکرد.
حجت الاسلام حسن زاده به بازی زیبا و تلاش جوانان ایرانی در جام جهانی هم اشاره کرد و گفت: بعد از بازی با پرتغال به قدری از بازی زیبای جوانان کشور خوشحال بودم که می خواستم به خیابان برم و در شادی جوانان شریک باشم.
وی ادامه داد: تبریک و تقدیر مقام معظم رهبری شخص اول جهان اسلام از تیم ملی نشان می دهد ، مسئولان ارشد کشور قدر تلاش های جوانان این مرز و بوم را می دانند حتی اگر منجر به شکست شود، حتی اگر موجب حذف شود.

امام جمعه میاندوآب گفت: سخنرانی دو روز پیش رئیس جمهور باعث فخر و مباهات همه ایرانیان شد و اگر هم اختلافی بین احزاب وجود دارد هیچ ربطی به آمریکا و صهیونیست ندارد ، ما همه زیر پرچم ولایت متحد خواهیم شد و تمام مشکلات اقتصادی و صنعتی را حل خواهم کرد و به تعبیر رئیس جمهور به پیشانی دشمنان سنگ خواهیم زد و مایوسشان خواهیم کرد.

 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود