اخبار میاندوآب » درباره میاندوآب پرس

درباره میاندوآب پرس

پایگاه خبری “میاندوآب پرس” ،حاصل تلاش جوانانی از شهرستان میاندوآب و حومه است که با هدف یاری به جریان اطلاع رسانی آزاد، راه اندازی شده است. این وب سایت داری مجوز به شماره 80145 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود

معرفی همکاران؛
1-منوچهر آقائی دبیر و خبرنگار حوزه سیاسی و اجتماعی
2-حامد کوهی خبرنگار فرهنگ و رسانه
3-رضا محمودی خبرنگار حوزه اجتماعی
4-حامد نجف نژاد خبرنگار فن آوری اطلاعات و حوزی آی تی
5-مرتضی مددی خبرنگار حوزه قضایی
6-منصور چتر خبرنگار حوزه بهداشت و سلامت

میاندوآب پرس وابسته به هیچ حزب و جناح سیاسی نیست، هرچند که در جریان مسایل سیاسی روز ایران، فعالانه حضور رسانه ای دارد.

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه ماست.

هرچند که تا کنون قانون مدون و دقیقی برای وب سایت های خبری در ایران تدوین نشده، اما گرداننده پایگاه اطلاع رسانی میاندوآب پرس بر رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری (در صورت نقل یا ترجمه) و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب (پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده،و قطعا در صورت عدم مغایرت با قوانین منتشر خواهد شد.

میاندوآب پرس پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه اطلاع رسانی استقبال می کنند.
فریده چتری-صاحب امتیاز