میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » قطعی برق به بهانه گرمی هوا و افزایش مصرف، زندگی مردم در میاندوآب را مختل کرد و داد مردم را درآورد

قطعی برق به بهانه گرمی هوا و افزایش مصرف، زندگی مردم در میاندوآب را مختل کرد و داد مردم را درآورد

در تاریخ : 20 تیر 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,027
قطعی گاه و بیگاه این روزهای برق موجب سردرگمی و ایجاد خسارتهای بسیاری برای مردم میاندوآب شده است.
طی چند روز  اخیر بارها مخاطبان با ارسال پیام ها و تصاویر مختلف از قطعی ناگهانی و خارج از برنامه اعلام شده برق در سطح شهرستان خبر می دهند که بعضاً اعلام می کنند بیش از 5 مرتبه در روز قطعی برق داشته اند یا مخاطبی گفته است بیش از 4 ساعت برق شان قطع بوده است.

هستند در این میان مشاغلی که با قطع شدن برق ضررهای فراوانی به ایشان وارده شده است از جمله نانوایی ها و شیرینی پزی ها و ... و اصناف دیگری که با قطع بودن برق مغازه هایشان را از فرت گرما ترک می کنند و موجب ایجاد خسارت در وضعیت بازار می شوند.
مورد دیگری که عصر امروز آتشنشانی میاندوآب اعلام کرد گیر افتادن یک بچه در آسانسور بر اثر قطعی برق بود ، مدیر عامل این سازمان در این رابطه گفت: از طریق سامانه 125 ازگیر کردن یک کودک در آسانسور به مدت چهل و پنج دقیقه  در اثر قطع برق ساختمانهای مسکن مهر اطلاع پیدا کردیم و سریعاً به محل اعزام و نسبت به باز کردن درب آسانسور و بیرون کشیدن کودک اقدام نمودیم
خانواده این کودک در خصوص این موضوع گفتند: پس از گذشت چهل و پنج دقیقه از موعد برگشت کودکمان نگران شده و برای پیدا کردن او تلاش کردیم که متوجه شدیم به دلیل قطعی برق از طرف اداره برق کودک در آسانسور گیر کرده است .ایشان همچنین از وضعیت جسمانی کودک خویش نیز نگران بودند و می گفتند که کودکشان دچار عارضه قلبی میباشد.
امیرحسین یکی از شهروندان میاندوآب است که در یکی از خیابان‌ طالقانی مغازه کوچکی دارد که به گفته خودش بیشترین منبع درآمد او از فروش بستنی و آبمیوه و نوشابه در فصل گرما است، وی می‌گوید: امروز حدود 4 ساعت برق مغازه‌ام قطع بود، در همان ساعات اولیه مجبور به خرید یخ شدم تا بر روی بستنی‌ها بگذارم و آب نشوند.
با این اوصاف اداره برق میاندوآب همچنان مردم را به صرفه جویی در مصرف برق دعوت می کند و اعلام کرده است طی چند روز اخیر خاموشی ها خارج از برنامه اعلام شده و بیشتر خواهد بود.

 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود