میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » مدیران اجرایی شهرستان، ویترینی و تبلیغاتی صحبت نکنند

مدیران اجرایی شهرستان، ویترینی و تبلیغاتی صحبت نکنند

در تاریخ : 14 مرداد 1399
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 537
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
سرپرست فرمانداری میاندوآبگفت: مدیران اجرایی شهرستان، ویترینی و تبلیغاتی صحبت نکنند و برنامه های عملیاتی ارائه دهند.
در جلسه ای با حضور فرماندار، بخشدار، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی، مشکلات بخش باروق میاندوآب بررسی شد.
به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حسام شیرازه محبت، سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب در این جلسه ضمن بررسی مشکلات مطروحه گفت: روستاهای بخش باروق با توجه به فاصله زیاد از مرکز شهر، صعب العبوری مسیر برخی از روستاها و مشکل تردد با مشکلات زیادتری نسبت به دیگر بخشهای شهرستان میاندوآب مواجه هستند.
شیرازه محبت گفت: اکثر مشکلات مطرح شده در حوزه های آب شرب، آموزش و پرورش، راه روستایی و بویژه پوشش شبکه مخابرات بحق بوده و رفع این نواقصات مستلزم تلاش مضاعف مدیران دستگاه های اجرایی در حوزه های مربوطه است.
وی با تاکید بر اینکه برنامه های مدیران باید عملیاتی شود گفت: صحبت های ویترینی و تبلیغاتی دردی از مردم دوا نمی کند، در حال حاضر با توجه به تنگناهای اقتصادی و شیوع کرونا که کشور را با مشکل مواجه ساخته، لازمه جبران این عقب ماندگی ها، مدیریت بدون پول است و می توان بیشتر امور را با صرف هزینه اندک و با مدیریت درست و اصولی پیش برد.نباید عملکرد ضعیف را مستقیما به تحریم و کمبود اعتبار ربط دهیم.
سرپرست فرمانداری میاندوآب با اشاره به شرایط کرونایی کشور و لزوم آموزش در فضای مجازی افزود: در این شرایط که آموزش و تدریس دروس در فضای مجازی و شبکه شاد در اولویت کاری وزارت آموزش و پرورش برای حفظ سلامت دانش آموزان قرار گرفته است وجود مشکل در شبکه های مخابراتی، آنتن دهی تلفن همراه و نبود اینترنت به هیچ عنوان توجیه پذیر و قابل قبول نیست.
وی با اشاره به مشکلات آب شرب روستاهای بالا دست بخش باروق گفت: شاید به لحاظ کمبود اعتبار آبرسانی به این روستاها با مشکل مواجه شده و یا با تاخیر انجام شود ولی ساماندهی چشمه هایی که در این روستاها آب آشامیدنی مردم را تامین می کنند نباید به بهانه های اعتبار و تحریم فراموش شود، این چشمه ها علاوه بر تامین نیاز مردم مورد استفاده احشام نیز بوده و عدم ساماندهی این چشمه ها سلامت مردم را تهیدید می کند.
سرپرست فرمانداری میاندوآب در خاتمه این جلسه از مدیران دستگاه های مرتبط خواست آنچه که در توان دارند برای رفع مشکلات منطقه از جمله اصلاح نحوه توزیع سوخت کشاورزی، بهسازی راههای روستایی و استفاده از نیروهای بومی در مدارس منطقه نهایت تلاش خود را بکار گیرند.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود