میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » چهاربرج میاندوآب صاحب کارخانه تولید فولاد می‌شود

چهاربرج میاندوآب صاحب کارخانه تولید فولاد می‌شود

در تاریخ : 10 اسفند 1399
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,693
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir): 
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جذب سرمایه برای راه‌اندازی کارخانه تولید فولاد در ناحیه صنعتی شهر چهاربرج گفت: در روزهای آینده عملیات اجرایی این کارخانه در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار و با اشتغالزایی برای هزار نفر آغاز می‌شود.

مهدی عیسی زاده در آیین کلنگ‌زنی ۴ پروژه آموزشی و ورزشی میاندوآب‌ با بیان اینکه برای تحقق این مهم نیاز به همکاری همه آحاد مردم این منطقه است، اظهار داشت: تجهیزات مورد نیاز این کارخانه تا روز آینده به محل سرمایه گذاری می‌رسد و پس از تکمیل چرخه کامل تولید فولاد فعالیت آن آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه همچنین چند معدن نیز در منطقه شناسایی شده است که محصول از آنها استخراج و ماده خام این کارخانه را تامین می کند، افزود: با راه اندازی چرخه تولید فولاد در این شهرستان علاوه بر ایجاد زمینه اشتغال‌زایی زمینه رونق اقتصادی منطقه چهاربرج نیز فراهم خواهد شد.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد فرصت‌های اشتغال یکی از مطالبه جوانان میاندوآب است، گفت: اکنون این مهم در حال تحقق است که باید در این زمینه همه مردم همکاری لازم را داشته باشند.

عیسی‌زاده با بیان اینکه سرمایه‌گذار قول مساعد برای بهره‌برداری از آن در طول ۹ ماه داده ‌است، اظهار داشت: به دنبال بهره‌برداری از این واحد تولیدی زمینه ایجاد سایر فرصت‌های شغلی مرتبط با آن نیز ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های اولیه برای راه اندازی این واحد تولیدی از جمله راه دسترسی فراهم شده است، افزود: همچنین برای سهولت در حمل محصولات تولیدی در محل، با پیگیری‌های انجام شده و تفاهم نامه بسته شده بین شرکت راه‌آهن و سرمایه‌گذار در محل روستای مظفرآباد که خط راه‌آهن از آن می‌گذرد، سکوی ویژه‌ای ایجاد می‌شود تا انتقال بار به شهرهای دیگر به سهولت انجام پذیرد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود