میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » توزیع ۳۳۰ تن انواع کالاهای اساسی در دو ماهه اخیر در سطح شهرستان میاندوآب به منظور تنظیم بازار

توزیع ۳۳۰ تن انواع کالاهای اساسی در دو ماهه اخیر در سطح شهرستان میاندوآب به منظور تنظیم بازار

در تاریخ : 19 بهمن 1400
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 722
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
توزیع ۳۳۰ تن انواع کالاهای اساسی در دو ماهه اخیر در سطح شهرستان میاندوآب به منظور تنظیم بازار

جلسه رصد و پایش و تنظیم بازار با حضور روسا و نمایندگان فرمانداری، دادگستری، سپاه پاسداران، مدیریت جهاد کشاورزی، اداره صمت(صنعت، معدن و تجارت) و تعزیرات حکومتی، امروز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۹، در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

در این جلسه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب گفت: در راستای اجرای قانون انتزاع تکالیف مرتبط با تنظیم بازار و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی از تاریخ اجرای قانون، تعداد ۷۶۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و فروشگاههای این شهرستان توسط بازرسان و کارشناسان جهاد کشاورزی و نیروهای بسیجی انجام شده است.
علی دیانتی خاطر نشان کرد: در جریان بازرسی ها تعداد ۸۲ فقره پرونده تخلفاتی تنظیم و پس از ثبت در سامانه سیمبا(سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی) جهت صدور رأی به اداره‌ تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

وی عناوین تخلفات واحدهای صنفی خاطی را گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و عرضه خارج از شبکه برشمرد.
دکتر دیانتی با اشاره به شروع فعالیت‌ تعداد ۲۴ نیروی بسیجی آموزش دیده، از بهمن ماه سال جاری، در قالب قرارگاه تامین امنیت غذایی، برای نظارت و کنترل بیشتر بر بازار، "هدف از تشدید نظارتها را ایجاد آرامش و ثبات نسبی در بازار، تعادل در قیمت کالاها، جلوگیری از گرانفروشی یا کم فروشی، حمایت از حقوق مصرف کننده و تامین کالاهای مورد نیاز مردم، دانست.
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب با اشاره به توزیع ۳۳۰ تن انواع کالاهای اساسی، اذعان داشت: بمنظور تنظیم بازار، طی دو ماه اخیر، ۲۱۸ تن برنج، ۵۰ تن قند، ۳۱ تن شکر، ۱۵ تن مرغ، ۸ تن تخم مرغ و ۸.۲ تن روغن، به نرخ دولتی تهیه و توسط واحدهای صنفی در سطح شهرستان توزیع شده است.

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود