میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » پلمپ یک واحد غیر مجاز پزشکی (بوتاکس و تزریق ژل)در شهرستان میاندوآب

پلمپ یک واحد غیر مجاز پزشکی (بوتاکس و تزریق ژل)در شهرستان میاندوآب

در تاریخ : 19 فروردین 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,039
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir)؛
یک واحد غیر مجاز پزشکی در میاندوآب که مبادرت به انجام غیر مجاز امور پزشکی در حوضه زیبایی و تبلیغات گسترده در شبکه های مجازی و نیز انجام غیرقانونی آن می کرد، توسط کارشناسان نظارت بر درمان پلمپ شد.

دکتر شهرام احمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در این خصوص گفت: پیرو بازدیدهای میدانی کارشناسان نظارت بر درمان این شبکه و گزارشات مردمی، مشخص گردید این افراد با راه اندازی مرکز زیبایی غیر مجاز در میاندوآب و انجام تخلفات در شبکه های مجازی در خصوص امور زیبایی(تزریق ژل و بوتاکس) مبادرت به دخالت در کارهای تخصصی پزشکی می نمودند.

وی ادامه داد: بر اساس آیین نامه های وزارت بهداشت، هرگونه فعالیت درمانی در محیط پزشکی منوط به اخذ مجوز های لازم توسط افراد واجد شرایط امکان پذیر می باشد بدیهی است استقرار و فعالیت با دستگاههای پزشکی بدون اخذ مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت و نیز با حضور افراد فاقد صلاحیت، غیر قانونی بوده و مصداق ایجاد موسسه غیر مجاز می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه درمان، سریعاً موضوع را به شماره تماس ۴۵۲۶۸۸۴۹ (واحد نظارت بر درمان) اطلاع رسانی فرمایند و یا به صورت حضوری موضوع را به واحد نظارت بر درمان گزارش کنند تا با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود