میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » جیغاتی باز هم قربانی گرفت

جیغاتی باز هم قربانی گرفت

در تاریخ : 31 تیر 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 696

پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir)؛

 جیغاتی بازهم قربانی گرفت/ دو نفر دیگر جان خودشان را از دست دادند و دو نفر نجات یافتند

مدیر عامل آتشنشانی میاندوآب در گفتگو با خبرنگار میاندوآب پرس گفت؛ امروز طی دو حادثه در محدوده روستاهای گوجلو و قالا دو نفر دچار حادثه شده و در زرینه رود غرق شدند.

سامان محمدی گفت؛ متاسفانه حادثه اول برای مردی حدود ۳۵ ساله که گفته می شود اهل تبریز است اتفاق افتاده بود و فرد غرق شده توسط نیروهای مردمی از آب بیرون کشیده شده بود علی رغم تلاش نیروهای اورژانس و انجام عملیات احیا، وی جان خود را از دست داد .

محمدی ادامه داد؛ حادثه دوم هم برای دختری حدود ۱۶ ساله اهل میاندوآب در محدوده روستای قالا اتفاق افتاده بود که با حضور نیروهای امدادی آتشنشانی و هلال احمر عملیات جستجو انجام و فرد غرق شده از آب بیرون کشیده شد، برای این فرد هم عملیات احیا توسط نیروهای امدادی هلال احمر انجام شد که متاسفانه بی نتیجه بود و این فرد هم جان خود را از دست داد.

گفتنی است طبق مشاهدات خبرنگار میاندوآب پرس امروز دو نفر دیگر هم در جیغاتی غرق شده بودند که یکی توسط نیروهای مردمی نجات یافت و یکی هم توسط مدیر عامل آتشنشانی از غرق شدن نجات یافت و توسط نیروهای هلال احمر عملیات احیای وی موفقیت آمیز بود و از مرگ رهایی یافت.

کمبود تجهیزات امداد و نجات نزد نیروهای امدادی شهرستان بسیار مشهود است و در هر حادثه مورد بازخواست و شماتت خانواده های حادثه دیده می شوند و این روند باعث تضعیف روحیه نیروهای امدادی هم می شود که لازم است هر چه سریعتر تمهیدات لازم برای بهبود این وضعیت انجام شود.
تهیه و نگارش خبر؛ فریده جعفری
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود