میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » قطعی گاز 75 واحد تولیدی و صنعتی در میاندوآب با مصوبه ستاد بحران شهرستان

قطعی گاز 75 واحد تولیدی و صنعتی در میاندوآب با مصوبه ستاد بحران شهرستان

در تاریخ : 19 دی 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 400

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار میاندوآب،در جلسه فوق العاده مدیریت بحران شهرستان که عصر امروز برگزار شد ، گفت؛ 


ناصر سلام زاده گفت؛ با توجه به ورود توده هوای سرد، افزایش مصرف سوخت، افت فشار، قطعی گاز دور از انتظار نخواهد بود لذا دستگاه های متولی اقدامات لازم برای تامین سوخت جایگزین برای نانوایی ها و مرغداری ها را انجام دهند.

وی گفت؛ نباید شاهد کمبود سوخت در روستاها و تعطیلی نانوایی ها باشیم.


سامان زاده همچنین از اتحادیه نانوایان خواست ، ضمن تامین سوخت جایگزین، واحد‌های نانوایی را ملزم به دوگانه سوز نمودن دستگاه پخت نان نماید.


وی با اشاره به حفاری غیراصولی روزهای اخیر که موجب قطع چند ساعته گاز بخشی از مناطق شد، گفت؛ که نارضایتی شهروندان را بهمراه داشت، تکرار چنین اتفاقاتی توجیه پذیر نیست مدیران دستگاه‌های خدمات رسان در صورت ضرورت حفاری، عملیات مورد نظر را با حضور کارشناسان و دقت لازم انجام دهند.


مختاری، رییس اداره گاز شهرستان میاندوآب هم در این جلسه گفت؛ طی روزهای آینده با ورود توده هوای سرد، شاهد افت فشار گاز خواهیم بود، باتوجه به تصمیمات ستاد مدیریت بحران استان برای پیشگیری از قطعی گاز و شرایط بحرانی، علی رغم میل باطنی ناگزیر به قطع گاز ۷۵ کارخانه و واحد صنعتی شهرستان هستیم.

محمدرضا رضایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میاندوآب نیز در این جلسه گفت؛ حفظ سلامت شهروندان و آرامش روانی جامعه یکی از اصول اساسی مدیریت بحران است، تصمیماتی که گرفته می شود برای پیشگیری از وقوع بحران احتمالی است و هیچگونه نگرانی از بابت تامین سوخت و مایحتاج مردم وجود ندارد. 


خیری، رییس اداره برق هم با اشاره به اینکه نیازمند کاهش بار شبکه توزیع برق در شهرستان هستیم،گفت؛ مصرف برق در شهرک صنعتی بیش از حد مجاز است و اگر واحد‌های صنعتی مصرف برق را کاهش ندهند مجبور خواهیم شد برق شهرک صنعتی را قطع کنیم.


خیری گفت؛ تقاضا داریم صرفه جویی در منازل، اماکن تجاری و اداری و کاهش ساعات کاری ادارات مدنظر قرار گیرد.


اصغری، رییس آب و فاضلاب هم گفت؛ طی روزهای آینده، یخ زدگی کنتور های آب دور از انتظار نخواهد بود، شهروندان اقدامات لازم را انجام دهند.

خبرنگار؛ منصور حسنقلی پور

سردبیر؛ منوچهر آقایی 

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود