اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » ۳۰۰ تن شکر بین واحدهای صنفی و صنعتی میاندوآب توزیع شد

۳۰۰ تن شکر بین واحدهای صنفی و صنعتی میاندوآب توزیع شد

در تاریخ : 07 آبان 1402
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 538


۳۰۰ تن شکر بین واحدهای صنفی و صنعتی میاندوآب توزیع شد

رضا بهروزی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب  از توزیع ۳۰۰ تن شکر یارانه‌ای دولتی در راستای حمایت از واحدهای تولیدی قندریزی و صنوف تبدیلی خبر داد.

رضا بهروزی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در راستای حمایت از صنوف تبدیلی از جمله واحدهای قنادی، بستنی و آب‌میوه‌فروشی‌ها و همچنین واحدهای پخت نان‌روغنی، شکر یارانه‌ای دولتی بین این واحدها توزیع شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب افزود: در این راستا مقدار ۴۰ تن شکر با رویکرد حمایت از صنوف و رونق کسب‌وکار، به نرخ ۲۸۰ هزار ریال قیمت نهایی مصرف‌کننده؛ توزیع و تحویل متصدیان واحدها شد.
وی گفت: از این میزان به واحدهای صنفی قنادی و شیرینی‌پزی پرمصرف مقدار ۸۰۰ کیلوگرم، واحدهای با مصرف متوسط مقدار ۴۵۰ کیلوگرم و واحدهای کم‌مصرف به مقدار ۳۰۰ کیلوگرم و به هر واحد صنفی نان‌روغنی مقدار ۱۰۰ کیلوگرم تحویل داده شد.
بهروزی تصریح کرد: در میاندوآب ۴۲ واحد صنفی نان‌روغنی و ۱۸۵ واحد صنفی قنادی، آبمیوه و بستنی‌فروش فعالیت دارند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب به توزیع شکر در بین واحدهای صنعتی نیز اشاره کرد و افزود: در این زمینه نیز ۲۶۰ تن شکر یارانه‌ای به قیمت ۲۵۵ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم بین هفت واحد صنعتی و تولیدی قندریزی در میاندوآب توزیع شده است.
وی با بیان اینکه با تزریق این مقدار در بازار مشکلات پیشروی اصناف در تأمین و تهیه این کالای پر مصرف برطرف می‌شود، گفت: فعالیت‌های واحدهای صنفی توسط اکیپ‌های نظارتی رصد شده و با متخلفان برخورد می‌شود.


خبرنگارِ رضا محمودی

سردبیرِ منوچهر آقایی

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود