اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » میاندوآب قهرمان رقابت های کشتی آذربایجان غربی شد

میاندوآب قهرمان رقابت های کشتی آذربایجان غربی شد

در تاریخ : 21 تیر 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 5,472
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: مسابقات انتخابی آذربایجان غربی برای اعزام به مسابقات کشوری در میاندوآب برگزار شد.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، امیر رضاپور در حاشیه برگزاری مسابقات کشتی انتخابی استان به خبرنگاران گفت: مسابقات انتخابی استان گرامیداشت استاد یوسفعلی ساعی به مدت سه روز در محل سالن 17 شهریور میاندوآب با حضور بیش از 400 کشتی گیر از 15 شهرستان آذربایجان غربی برگزار شد و در پایان با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.
رضاپور با اشاره به اینکه نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد گفت: این مسابقات در دو رشته فرنگی و آزاد و رده سنی نونهالان و خردسالان برگزار شد.
وی ادامه داد: در رشته فرنگی که با شرکت 18 تیم و 216 کشتی گیری برگزار شد،در مجموع تیمی رده خردسالان تیم های میاندوآب ، خوی و بوکان به ترتیب به کسب 157، 152 و 145 امتیاز مقام های اول تا سوم رو به خود اختصاص دادند و در رده نونهالان نیز تیم های  میاندوآب، بوکان و سلماس به ترتیب با کسب 150 ،132 و 119 امتیاز در جایگاههای برتر این رده قرار گرفتند.
رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: در رشته آزاد این مسابقات که با حضور 34 تیم و 408 کشتی گیر برگزار شد در رده نونهالان میاندوآب، ماکو ، مهاباد به کسب 187, 182 و 179 امتیاز اول تا سوم شدند و در رده خردسالان نیز تیم های ماکو، میاندوآب و مهاباد با کسب172، 159و 151 امتیاز مقام های اول تا سوم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند.



















تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود