میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » توهین به شورای تامین، توهین به قانون است.

توهین به شورای تامین، توهین به قانون است.

در تاریخ : 02 تیر 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,580
فرماندار میاندوآب گفت:توهین به شورای تامین، توهین به قانون است.

به گزارش میاندوآب پرس، ناصر امیری امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر گفت: اینکه هر موقع تریبونی پیدا کردیم بخواهیم مجلس و دولت را مورد اهانت قرار دهیم، به هیچ وجه قابل پذیرش نیست، من به این افراد تذکر می دهم باید بر اساس قانون حرف بزنیم و حرکت کنیم، اجازه نمی دهم در این شهر قانون اساسی و مجلس و رئیس جمهور مورد اهانت قرار بگیرد ، هر کس باید جایگاه خودش را بداند.

وی ادامه داد: فراموش نکنیم باید در روز قیامت جوابگوی شهدا باشیم،شورای شهر باید آزادی بیان داشته باشد، جای تقدیر از شهردار و شورای شهر است که از روزی که آمده اند از جان ودل کار می کنند و کاری به سیاست ندارند اما نمی دانم برخی ها چرا می خواهند اینها را وارد سیاست بکنند.

فرماندار میاندوآب گفت: همه می دانند چه کسی در این شهر قصد برهم زدن نظم را دارد،من از حق خودم می گذرم ولی از حق حاکمیت به هیچ وجه کوتاه نخواهم آمد، من با احدی مشکلی ندارم و سرباز نظام و مقلد رهبری هستم، از مسئولان ادارات می خواهم از چارچوب قانون خارج نشوند.

امیری با اشاره به اینکه پدرش از کارکنان شهرداری بوده و زمان تاسیس جهاد سازندگی به این سازمان به عنوان مامور به خدمت آماده است، گفت: خود من به عنوان مامور به خدمت از وزرات اطلاعات آمده و در وزارت کشور خدمت می کنم، نیروهای فعلی شهرداری هم به تشخیص شورا و شهردار و فرماندار به عنوان مامور به خدمت در فرمانداری کار می کنند و به کسی ارتباطی ندارد و این روال از زمان فرماندارن قبل و شوراهای قبلی هم بوده است و حرف امروز نیست.

وی ادامه داد:شورای شهر مصوب کرده است جهت اجرای مراسمات در مصلی و نماز جمعه مبلغ 150 میلیون ريال به دفتر امام جمعه از طرف شهرداری پرداخت شود و در هیئت تطبیق هم تایید شده است، حال شهرداری نتوانسته به دلیل مشکلات مالی این مبلغ را پرداخت کند، چرا هیئت تطبیق و شورا و شهردار را زیر سوال می برید؟می گویند شهرداری ماهیانه 33 میلیون تومان به فرمانداری پول پرداخت می کند، نخیر آقا فرماندار پول صبحانه و نهار خودش را از جیبش می دهد و نگاهی به بیت المال ندارد.

امیری ادامه داد: اینکه بخواهیم تهدید کنیم اگر به من بودجه فرهنگی ندهید، آذریان دیگر رئیس شورا نخواهد بود، باید بگویم رئیس شورا سالیانه و توسط اعضای شورای شهر انتخاب می شود و شاید این بار اعضا تصمیم گرفتند شخص دیگری رئیس شورا باشد، باید به تصمیم اصولی شورای شهر احترام بگذاریم.

وی خطاب به مسئولان ادارات گفت: از امروز به بعد هر اداره ای بخواهد در این شهر به مراسمات سخنرانی دعوت کند باید با هماهنگی اداره سیاسی فرمانداری انجام شود، اگر هم سخنران بخواهد بر علیه دولت و رئیس جمهور حرفی بزند مسئول آن اداره پاسخگو خواهد بود، آمریکا و اسرائیل در میدان نبرد علیه نظام هستند و از طرفی هم اختلاف افکنان داخلی تبدیل به عوامل دسیسه دشمنان در داخل کشور شده اند.

فرماندار میاندوآب گفت: من خدمتگذار تمام مردم میاندوآب هستم ولی بله قربان گوی هر کسی هم نخواهم بود، بعد از گذشت 40 سال از انقلاب اجازه نمی دهیم این شهر را به دهه شصت برگردانند و باید در این شهر هر روز شاهد توسعه و اخلاق مداری و خدمت رسانی به مردم باشیم.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود