میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » بیش از 8000 خودرو عمومی در منطقه میاندوآب دوگانه‌سوز شد

بیش از 8000 خودرو عمومی در منطقه میاندوآب دوگانه‌سوز شد

در تاریخ : 22 دی 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 199


مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از دوگانه‌سوز شدن بیش از هشت هزار خودرو عمومی در سطح این منطقه خبر داد.

 سیدجواد فیض‌حسینی به همراه رؤسا واحدهای بازرگانی،حراست، روابط عمومی منطقه و رئیس ناحیه مهاباد در دیدار با حسن عباسی، معاون استاندار و فرماندار مهاباد با تبریک انتصاب وی، به ارائه گزارشی از عملکرد سوخت‌رسانی، کنترل و نظارت بر مجاری عرضه سوخت، آمادگی مجموعه کارکنان و شرکت‌های حمل و نقل فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب برای تأمین به موقع سوخت مجاری عرضه و نیز خانوارهای فاقد گاز شبکه شهری از استقبال خوب شهروندان برای دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی خبر داد.

در طی این دیدار، فیض‌حسینی با حضور در ناحیه مهاباد و گفتگو با کارکنان، از تعدادی از مجاری عرضه فرآورده‌های نفتی و نمازخانه بین‌راهی ترشکان بازدید کرد و از وضعیت مطلوب عرضه فرآورده‌های نفتی، قدردانی کرد.

مدیر منطقه میاندوآب پیرامون طرح دوگانه‌سوز کردن حودروهای عمومی اظهار کرد: طرح مذکور به استناد مصوبه شورای اقتصاد و قرارداد بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با پیمانکاران مجری طرح زیر نظر سازمان صمت (صنعت، معدن و تجارت) انجام شده است که از زمان اجرای این طرح تا کنون، این تعداد خودروی عمومی در سطح منطقه دوگانه‌سوز شده است.

در این دیدار، حسن عباسی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد از مدیر و مجموعه کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب به ویژه کارکنان ناحیه مهاباد که در امر تأمین، توزیع و نظارت مستمر بر فرآورده‌های نفتی به مجاری عرضه سوخت برای خودروهای سنگین و سبک، خانوارهای شهری و روستایی فاقد گازکشی، مصرف‌کنندگان عمده و جز، تکریم ارباب رجوع و تعامل با فرمانداری و بخشداری، سایر ادارات و نهادهای شهرستانی تلاش مستمر دارند، ابراز رضایت و تقدیر و تشکر کرد.

خبرنگار؛ رضا محمودی
سردبیر؛ منوچهر آقایی

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود