اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » دستگیری سارقان نهال و اعتراف به ۸ فقره سرقت در میاندوآب

دستگیری سارقان نهال و اعتراف به ۸ فقره سرقت در میاندوآب

در تاریخ : 08 اسفند 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,143

فرمانده انتظامی میاندوآب از شناسایی و دستگیری سارقان حرفه ای نهال در شهرستان خبر داد . 

سرهنگ فخرالدین رستم پور در تشریح جزئیات این خبر گفت : در راستای تبیین و عملیاتی نمودن اهداف قرارگاه تشدید مبارزه با سرقت و در پی وقوع چنین فقره سرقت از روستاهای اطراف و نهالستان های شهرستان و محل دپو نهال در سطح شهرستان میاندوآب مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت . 

این مقام انتظامی افزود : در بررسی های به عمل آمده : کارآگاهان کلانتری ۱۲ شهید عباسپور با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی و روش های نوین کشف جرم موفق شدند سع نفر از سارقین سابقه دار را شناسایی و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس دلالت دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان تصریح کرد: متهمین به ۸ فقره سرقت نهال اعتراف و با شناسایی مالخر و بازرسی مخفیگاه ایشان تعداد ۲۰۷۰ اصله نهال به ارزش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف و تحویل مالباختگان گردید.

سرهنگ رستم پور در پایان با بیان اینکه در این خصوص ۳ نفر سارق و یک نفر مالخر دستگیر و یکدستگاه سه چرخه متعلق به سارقین توقیف و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند ، خاطر نشان کرد : مردم نقش مهمی در  ارتقاء امنیت در سطح جامعه دارند و از این رو می توانند با هوشیاری کامل در مراقبت از اموال خود ، مانع سوء استفاده سارقان شده و با اعلام به موقع این گونه سرقت ها به پلیس ، ما را در دستگیری هرچه سریعتر سارقان کمک کنند .

این مقام انتظامی افزود : 

سامانه پیامک ۱۱۰ با سر شماره تلفن ۱۱۰۴۴ بصورت ۲۴ ساعته آماده دریافت در خواست های انتظامی ، اطلاعاتی و امنیتی شماست .

و همچنین  تلفن گویای ۱۹۷ بطور شبانه روزی آماده دریافت انتقاد ، پیشنهاد ، تقدیر و شکایت شما از فراجا می باشد.

خبر دریافتی از معاونت اجتماعی انتظامی میاندوآب

سردبیر ؛ منوچهر آقایی 

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود