اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » مردم خواستار بازگشت عبدالهی، شهردار سابق شدند/ معرفی دو چهره جدید

مردم خواستار بازگشت عبدالهی، شهردار سابق شدند/ معرفی دو چهره جدید

در تاریخ : 20 فروردین 1402
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 783

مردم خواستار بازگشت شهردار سابق شدند/ معرفی دو چهره جدید

پایگاه خبری میاندوآب پرس در آستانه انتخاب شهردار میاندوآب توسط اعضای شورای شهر برای افکار سنجی اقدام به برگزاری نظرسنجی در سه پلتفرم، پراستفاده مردم(پیامک، تلگرام و اینیستاگرام) کرد که نتایج قابل توجهی به دست آمد.

خواست و مطالبه مردمی که در نظرسنجی شرکت کردند به عنوان گزینه اول بازگشت عبدالله عبداللهی شهردار سابق و موفق میاندوآب طی سالهای 92 تا 95 بود و اصغر صادقی چهره جدید هم به عنوان گزینه بعدی انتخاب شد و همچنین محمدعلی شریفی هم در این لیست از گزینه هایی بود که شرکت کننده ها خواستار شهردار شدنش شدند.

 

در نظرسنجی پیامکی عبدالله عبداللهی و اصغر صادقی با اختلاف ملموس و بسیار زیاد از دیگر گزینه ها به ترتیب اول و دوم شدند، شرکت کننده های پیامکی این نظر سنجی معتقدند عبداللهی گزینه بهتری برای تصدی پست شهرداری میاندوآب است.

 

اما در نظرسنجی استوری انیستاگرام هم عبدالهی و صادقی در رتبه های نخست قرار گرفتند با این تفاوت که این بار نفر اول با دیگر گزینه ها اختلاف بسیار زیادی داشت، به نظر می رسد فعالان انیستاگرامی شهرمان به شدت به بازگشت عبداللهی شهردار سابق به راس مدیریت شهری اعتقاد دارند.

 

اما در نظرسنجی کانال تلگرامی شریفی و عبداللهی دو نفر اول نظرسنجی شدند و در این نظرسنجی 4 نفر اول تعداد رای های نزدیک به هم داشتند، در این پلتفرم هم که بعد از فیلترینگ همچنان یکی از منابع خبری مورد استفاده مردم است، شرکت کننده ها ترجیه دادند گزینه جدید و جوانی رو برای تصدی پشت شهرداری میاندوآب انتخاب کنند.

26 دی ماه سال گذشته بابک قدیمی شهردار سابق میاندوآب از سمت خود استعفا داد و شورای شهر وحید اصغری پور را به عنوان سرپرست انتخاب کرد و هنوز جلسه ای برای انتخاب شهردار ترتیب نداده است، اما طبق شنیده ها دستور جلسه امروز شورای شهر انتخاب شهردار خواهد بود و باید دید اعضای شورای شهر حاضر به تمکین از خواسته مردم هستند یا گزینه جدیدی برای مدیریت شهری انتخاب خواهند کرد، این می تواند یک آزمون دیگری برای سنجش عیار اعضای شورا در مقابل خواست موکلین خود باشد.


خبرنگار؛ منوچهر آقایی

سردبیر؛ فریده چتری

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود