میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » خسارت میلیاردی آتش سوزی در روستای گل سلیمان آباد میاندوآب

خسارت میلیاردی آتش سوزی در روستای گل سلیمان آباد میاندوآب

در تاریخ : 19 شهریور 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 3,646

پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: بازی کودکان با آتش و وزش باد موجب ایجاد خسارت میلیاردی آتش سوزی در روستای گل سلیمان آباد میاندوآب شد
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، داریوش لندنیان گفت: ماموران تلاشگر ایستگاه شماره یک و دو سازمان آتش نشانی پس از کسب اطلاع از طریق سامانه 125 از وقوع آتش سوزی در انباربزرگ علوفه (یونجه و گاه) در روستای گل سلیمان آباد سریعاً به محل اعزام و با همکاری ماموران آتش نشانی شهرداری باروق و روستای گل سلیمان آباد نسبت به اطفاء حریق اقدام نمودند.

وی ادامه داد: در این حادثه بیش از 5000 بسته یونجه و 45 تن کاه و 5 راس گاو 4 باب منزل و انبار علوفه دچار حریق شده و که طبق برآورد کارشناسان این اتش سوزی دست کم یک میلیارد ريال خسارت وارد کرده است.

لندنیان عامل آتش سوزی را بی احتیاطی و روشن کردن آتش توسط بچه های روستا در کوچه مجاور اعلام کرد و گفت:آتش روشن کردن کودکان و وزش باد عاملی بوده است تا این انبارهای کاه و یونجه دچار آتش سوزی شوند.
وی همچنین از یکی از اهالی روستا بنام مختار علی پور که چاه و دینام شخصی خود را برای پر کردن ماشین ها آتشنشانی در اختیار آتشنشانان قرار داد قدردانی کرد و گفت: برای مهار این آتش سوزی بیش از 10 تانکر آب استفاده شد.

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود