میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » به 8 روستای میاندوآب گازرسانی شد

به 8 روستای میاندوآب گازرسانی شد

در تاریخ : 21 بهمن 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,319
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
8 روستای بخش مرکزی میاندوآب از نعمت گاز بهره مند شدند.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، در نهمین روز دهه فجر با حضور فرماندار میاندوآب ، نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی و روسای ادارت شهرستان آیین گازرسانی به 8 روستای بخش مرکزی میاندوآب اجرا و به صورت نمادین مشعل گاز در روستای ملک آباد روشن شد.
بهرام کاظمی رئیس شرکت گاز میاندوآب در این مراسم گفت: برای گازرسانی به 8 روستای تپه صارمی،کورآباد، ملک آباد ، چوبانلو، تپه چلیک، مروان کندی ، رسول آباد و گرده رش  50 کیلومتر لوله گذاری با صرف اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ريال انجام شده است که با اتمام این پروژه تعداد روستاهایی که در میاندوآب از نعمت گاز بهره مند شده اند به 90 درصد می رسد و پیش بینی می کنیم تا آخر شهریور 98 تمام روستاهای میاندوآب از این نعمت بهره مند شوند.
کاظمی ادامه داد: در این 8 روستا 1440 خانوار از نعمت گاز شهری بهره مند خواهند شد و بدین ترتیب تعداد روستاهایی که در سال 97 گازرسانی شده اند به عدد 47 می رسد.
وی گفت: بدین ترتیب 39 روستای میاندوآب مانده است که گازرسانی شود و عملیات این پروژه ها هم از 75 درصد پیشرفت کاری برخوردار است و تا اواسط سال 98 جشن گازرسانی به تمام روستاهای شهرستان را برگزار خواهیم کرد.تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود