میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » بیش از ۷۴۶ میلیارد ریال مستمری به بازنشستگان میاندوآب‌ پرداخت شد

بیش از ۷۴۶ میلیارد ریال مستمری به بازنشستگان میاندوآب‌ پرداخت شد

در تاریخ : 06 شهریور 1400
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,922

پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir): 
رییس تامین اجتماعی میاندوآب گفت: امسال ۷۴۶ میلیارد و ۵۳۱ میلیون ریال در قالب پرداخت مستمری و مقرری بلند مدت به بازنشستگان تحت پوشش این شهرستان پرداخت شده است.
ایرج زمان‌زاده در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از این میزان ۷۰۲ میلیارد و ۶۷۹ میلیون ریال پرداختی از بابت تعهدات بلند مدت شامل بازنشستگی، از کارافتادگی و بازماندگان است.

وی با بیان اینکه این پرداختی‌ها بدون احتساب هزینه‌های غیرمستقیم که از طریق مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی، بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی است، اظهار داشت: در سال گذشته نیز هزار و ۸۵۷ میلیارد و ۹۵۱ میلیون ریال مستمری بازنشستگان، از کار افتادگان و بازماندگان و کمک‌های کوتاه مدت شامل هزینه ازدواج، غرامت دستمزد، ایام بیماری، بارداری، کمک هزینه دفن و کفن و بیمه بیکاری به افراد تحت پوشش پرداخت شد.

رییس تامین اجتماعی میاندوآب با بیان اینکه بیش از یک سوم جمعیت این شهرستان و حومه تحت پوشش این سازمان هستند، ادامه داد: در مجموع ۱۰۱ هزار و ۹۰۳ نفر از جمعیت این شهرستان تحت پوشش هستند که ۸۵ هزار و ۹۳۶ نفر بیمه شده و مقرری بگیران بیمه بیکاری اصلی و تبعی و ۱۵ هزار و ۹۶۷ نفر نیز مستمری بگیران اصلی و تبعی هستند.

زمان‌زاده گفت: امسال همچنین بیش از چهار هزار مورد بازرسی از کارگاه‌های فعال تحت پوشش تامین اجتماعی میاندوآب‌، کارگران ساختمانی و قالی بافان انجام گرفته که از این تعداد ۲ هزار و ۲۷۵ بازرسی از کارگاه‌ها صورت گرفته که ۶۶ مورد به بازرسی کشفی منجر شده است.

وی بیان کرد: ۲ هزار و ۶۵ مورد بازرسی از کارگران ساختمانی و ۴۸۵ مورد نیز بازرسی از کارگاه های قالیبافی مشترک با اداره صنعت، معدن و تجارت انجام گرفته است.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود