میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » فرماندار میاندوآب؛ دومین شهرک صنعتی میاندوآب راه اندازی می شود

فرماندار میاندوآب؛ دومین شهرک صنعتی میاندوآب راه اندازی می شود

در تاریخ : 09 خرداد 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 913

پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir)؛
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در جلسه شورای هماهنگی بخش کشاورزی از راه اندازی دومین شهرک صنعتی و توسعه شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب خبر داد.


علی پیام در جلسه شورای هماهنگی بخش کشاورزی شهرستان میاندوآب با اشاره به جایگاه والای بخش کشاورزی در توسعه و شکوفایی اقتصاد گفت: کشاورزی شغل انبیاء و جزو مقدس ترین شغل هاست و خدمت به تولیدکنندگان و کشاورزان در نهاد انقلابی جهاد کشاورزی همچون عبادت است.
وی با تاکید بر ضرورت واگذاری اراضی ملی جهت اجرای طرح های تولیدی و اقتصادی و ایجاد اشتغال، افزود: با هماهنگی جهاد کشاورزی و منابع طبیعی و آبخيزداری ظرف مدت یک هفته کلیه اراضی ملی قابل واگذاری، شناسایی و اراضی ملی که قبلا برای اجرای طرح های عمرانی و کشاورزی واگذار شده و راکد مانده است، بازپس گرفته شده و به طرح های جدید و پویا واگذار شود.

وی با اشاره به مصوبات سفر مقام عالی استان به این شهرستان، از توسعه شهرک صنعتی شهرستان میاندوآب به مساحت ۲۷ هکتار خبرداد و افزود: مطالعات و اقدامات لازم در جهت ایجاد دومین شهرک صنعتی درمیاندوآب با هدف ایجاد صنایع پایین دستی کشاورزی انجام شده و این شهرک در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار به زودی در روستای للکو راه اندازی خواهد شد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود