» » قرآن برای FATF هم آیه دارد و هم دستورالعمل

قرآن برای FATF هم آیه دارد و هم دستورالعمل

در تاریخ : 27.07.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 296
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
امام جمعه میاندوآب گفت: قرآن برای FATF هم آیه دارد و هم دستورالعمل
به گزارش میاندوآب پرس، حجت الاسلام حمید حسن زاده امام جمعه میاندوآب در خطبه های امروز نماز جمعه این شهر گفت: ارائه آمارهای نادرست ، مسئولان نظام را در تصمیم گیری هایشان دچار مشکل می کند، باید در هر حوزه ای که فعالیت می کنیم آمار مبتنی بر واقعیت ها ارائه کنیم.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به برنامه ریزی های دشمنان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی گفت: دشمن از اول انقلاب آمارگیری کرده و به اقتضای زمان برنامه اش را ارائه کرده است، نخست با تحمیل 8 سال جنگ سخت و نظامی کشور را به چالش کشید و سپس به حوزه جنگ نرم ورود کرد و با تاسیس شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و تشویق مردم به استفاده از این ابزارها کوشید تا از این راه به کشور ضربه بزند.
وی ادامه داد: در حال حاضر هم با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد شبکه های مجازی ترفندهای جنگ نرم در دسترس تر و تاثیرگذار تر در اختیار عموم قراردارد می خواهد در دو حوزه جنگ سخت و جنگ نرم نظام جمهوری اسلامی را به اضمحلال بکشاند.

خطیب نماز جمعه میاندوآب به راهکارهای مقابله با این تهدید ها هم اشاره کرد و گفت :باید شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای مختلف تولید کنیم و اجازه شبهه پراکنی به دشمن ندهیم و توجه ویژه ای به سواد رسانه ای داشته باشیم و هر چیزی را که در فضا مجازی می بینیم باور نکنیم ، چرا که شایعه پراکنی ها می تواند باورهای ما را تغییر دهد.
وی ایجاد و تقویت قرارگاه رسانه ای جبهه انقلاب را عامل دیگر مقابله با جنگ نرم دشمن برشمرد و گفت : نیروهای انقلابی باید با فتنه های دشمن آگاه باشند و پاد زهرهای جنگ رسانه ای دشمن را تولید کنند و همچنین وحدت رویه بین مسئولان کشور ایجاد شود.

حجت السلام حسن زاده گفت: بیش از 1400 سال از نزول قرآن بر پیامبر اسلام سپری شده است و این کتاب آسمانی حتی برای FATF هم دستورالعمل دارد اما برای مردم تبیین نشده است خداوند در آیه 60 سوره نسا می فرماید:کسانی که دنبال طاغوت می روند و طاغوت را منجی خود می دانند، در انحراف هستند ، دنبال روی طاغوت نباشید که با فتنه شما را به گمراهی و نابودی می کشاند .
وی ادامه داد: مگر در برنامه ی هستی عقب نشینی نکردیم، مگر با طاغوت مذاکره نکردیم که نتیجه اش شد گرفتاری در این بحران ها، نتیجه مذاکرات هسته ای مثل خورشید برای همه روشن است و این بار طاغوت با برنامه FATF وارد میدان شده است.
امام جمعه میاندوآب گفت: ما اهل کوفه نیستیم که هر روز بر یک شاخه حرکت کنیم و 40 سال است با راهبری یک رهبر کاردان انقلاب را سپری کرده ایم  و می دانیم هدف دشمن مضمحل کردن ایران است، هر چند از وضعیت جامعه گله مندیم، از گرانی ها گلمندیم، ولی مشکلات عظیم تر از این را پشت سر گذاشته ایم و تنها راه پشت سر گذاشتن این مشکلات تقویت باورهای توحیدی خودمان است و این راه کار هم ما را به مسیر عزت رهنمود خواهد کرد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود