» » بیمه ملت، رکورد تثبیت نسبت توانگری مالی شکست

بیمه ملت، رکورد تثبیت نسبت توانگری مالی شکست

در تاریخ : 28.07.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1 274
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی بیمه مرکزی در خصوص نسبت توانگری شرکت‌های بیمه حاکی از آن است که بیمه ملت در سال 1397 نیز همانند سال‌های گذشته در سطح یک توانگری مالی قرار گرفته است.
به گزارش میاندوآب پرس، پس از بررسی صورت‌های مالی مصوب سال 1396 بیمه‌ملت توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، این شرکت در سال جاری موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت 266 درصد شده است و به این ترتیب، بیمه ملت، رکورد تثبیت نسبت توانگری مالی را در 7 سال متوالی در صنعت بیمه از آن خود کرده است.
در حالی که پرتفوی بیمه ملت در پایان سال 96 در مقایسه با سال قبل از آن حدود 100 درصد افزایش یافته، نسبت توانگری مالی این شرکت بیمه نیز در سال 1397 به عدد 266 درصد رسیده که این وضعیت بیانگر مدیریت صحیح ریسک است.
طبق اعلام بیمه مرکزی، شرکت‌های بیمه‌ای که نسبت توانگری آنها برابر 100 درصد و بیشتر بوده و در سطح یک قرار دارند، برای ایفای تعهدات خود در مقابل بیمه‌گزاران از توانایی کافی برخوردارند.

بیمه ملت در میاندوآب هم تمامی خدمات صدور انواع بیمه نامه و پرداخت خسارت های جانی و مالی را ارائه می کند که شهروندان می توانند به آدرس بلوار انقلاب روبروی بانک ملت، بیمه ملت مراجعه و یا با شماره 04445241444 تماس گرفته و از مشاوره رایگان این شرکت بیمه بهره مند شوند.


تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود