» » تصاویر اجساد و تجهیزات بدست آمده از دو تیم تروریستی که دیروز توسط وزارت اطلاعات در مرزهای غربی کشور منهدم کرده بود، منتشر شد.

تصاویر اجساد و تجهیزات بدست آمده از دو تیم تروریستی که دیروز توسط وزارت اطلاعات در مرزهای غربی کشور منهدم کرده بود، منتشر شد.

در تاریخ : 26.04.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 697
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
به گزارش میاندوآب پرس، روز گذشته وزارت اطلاعات طی اطلاعیه‌ای از انهدام دو تیم تروریستی در مرزهای غربی کشور با همکاری قرارگاه حمزه سید‌الشهدا سپاه پاسداران خبر داد.
آنطور که در اطلاعیه‌ وزارت اطلاعات آمده است، سربازان گمنام امام زمان در اداره‌کل اطلاعات آذربایجان غربی، با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی موفق شدند طی دو مرحله عملیات غافلگیرانه دو تیم تروریستی را که قصد ورود به مرزهای غربی کشور را داشتند منهدم کنند.
در این عملیات دوتن از تروریست‌ها به هلاکت رسیده و چند تن دیگر نیز به همراه چند قبضه سلاح، نارنجک جنگی و مهمات دستگیر شدند.
روز گذشته فیلمی از تجهیزات بدست آمده از این تیم‌های تروریستی منتشر شد که در ادامه آن را می‌بینید:
دو روز پیش نیز در پی نفوذ یک تیم تروریستی ضد انقلاب از منطقه مرزی نودشه در استان کرمانشاه برای انجام اقدامات خرابکارانه و ضد امنیتی، این تیم توسط رزمندگان قرارگاه نجفاشرف نیروی زمینی سپاه مورد شناسایی و تعقیب قرار گرفت و مقارن عصر روز ۲۲ تیرماه طی یک درگیری به طور کامل منهدم شد.
بر اساس اطلاعیه قرارگاه نجف‌اشرف سپاه، در این درگیری سه تروریست به هلاکت رسیده و یک تروریست دیگر به شدت زخمی شد. در این درگیری همچنین یکی از نیروهای بسیجی بومی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
در ادامه تصاویر منتشر شده از اجساد و تجهیزات تروریست‌هایی که در درگیری با نیروهای سپاه به هلاکت رسیدند را ببینید:

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود