میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » پتروشیمی میاندوآب خرداد یا تیرماه سال 98 به بهره برداری می رسد

پتروشیمی میاندوآب خرداد یا تیرماه سال 98 به بهره برداری می رسد

در تاریخ : 27 اسفند 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,022
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
نماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی؛ پتروشیمی میاندوآب خرداد یا تیرماه سال 98 به بهره برداری می رسد.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، جهانبخش محبی نیا درجمع مردم حاضر در جشن نوروزی که در نمایشگاه بین المللی میاندوآب برگزار شد، گفت: سال 94 پس از اینکه به عنوان نماینده مردم انتخاب شدم، سه وعده به مردم داده بودم، که اولی تفکیک حوزه انتخابیه میاندوآب از دو شهر دیگر بود که در عرض دو سال محقق شد.
محبی نیا گفت: دومین موردی که به مردم قول داده بودم پیگیری افتتاح پتروشیمی میاندوآب بود که طبق آخرین بررسی ها مقرر گردید خرداد یا تیرماه سال آینده با حضور رئیس جمهور یا معاون اول وی افتتاح شود و مورد دیگر بازگشایی جاده میاندوآب-میانه بود که آن هم تا پایان سال 98 محقق خواهد شد.
محبی نیا ادامه داد: امسال 12 ردیف بودجه ملی برای میاندوآب باز شده است که طی 30 سال گذشته بی سابقه بوده است، ردیف بودجه برای آغاز ساخت بیمارستان عباسی تخصص یافته است و تلاش خواهیم کرد سال آینده مراحل ساخت این بیمارستان آغاز شود و موجب گشایش پروژه های درمانی میاندوآب شود، همانطور که چند وقت پیش قائم مقام وزیر بهداشت پس از بازدید از پروژه  های درمانی میاندوآب اعلام کرد این شهر را به عنوان قطب درمان آذربایجان غربی ثبت خواهیم کرد.
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: با شعار دادن کارها پیش نمی رود و باید در مورد آنچه در عمل دیده می شود قضاوت کرد، برای 4 بانده شدن جاده سرچم هم ردیف بودجه تعیین شده است و سال آینده با اتمام بازگشایی این مسیر و آغاز تردد، پروژه تبدیل شدن این جاده به اتوبان هم آغاز خواهد شد و برای ساحل سازی و زیباسازی زرینه رود و سیمینه رود150 میلیارد ريال ردیف بوجه ملی باز شده است و امیدواریم این پروژه ها با سرعت بیشتری کارشود و به اتمام برسد.
جهانبخش محبی نیا با اشاره به اینکه برای مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب 48 میلیارد ريال بودجه از طرف دولت مصوب شده بود گفت: در کمیسیون این مبلغ به 140 میلیارد ريال افزایش یافت و 130 میلیارد ريال هم برای احداث فاضلاب در میاندوآب از بودجه اختصاص داده شد.
وی ادامه داد: امیدواریم با ردیف بودجه های ملی برای طرح های ملی میاندوآب پروژه هایی که راکد مانده اند از جمله ورزشگاه 15 هزار نفری میاندوآب در سال های آینده دوباره شروع بکار کنند .
محبی نیا گفت: مسئولان تا زمانی زنده هستند که در راه خدمت به مردم قدم برمی دارند، اما زمانی که مجلس، دولت و دستگاه قضا ذره ای از مردم فاصله بگیرند به سمت فساد و نابودی خواهند رفت و هرچقدر این فاصله ها بیشتر باشد بیشتر خودشان را گم می کنند، در این کشور مشکلاتی وجود دارد از جمله اقتصادی و گرانی که موجب شده است عده بسیاری حتی برخی کارمندان هم زیر خط فقر بروند و وظیفه دولت و مجلس و تمام حاکمیت است که برای این مشکلات راه کار پیدا کند.
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه وحدت خوبی میان مسئولان شهرستان برقرار است و من به برخی تفرقه افکنان اورمیه نشین هم برادرانه توصیه می کنم با میاندوآب کاری نداشته باشند و مسئولان این شهرستان به خوبی از عهده کارها برمی آیند و نیازی به بازار گرمی دیگران ندارند و این شهر قیوم نمی خواهد
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود