میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » اجرای بیش از 150 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در میاندوآب

اجرای بیش از 150 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در میاندوآب

در تاریخ : 30 شهریور 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 608


پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir)؛ 

در آستانه آغاز برنامه های هفته دفاع مقدس برای نخستین بار نشست خبری فرمانده ناحیه مقاوت بسیج میاندوآب با حضور #همه اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد


سرهنگ حسین فرج زاده گفت؛ طی این هفته 150 عنوان برنامه برای اجرا پیش بینی شده است که از برنامه های شاخص می توان به تجلیل و قدردانی از 3200 رزمنده پیشکسوت در سطح شهرستان اشاره کرد که تلاش می کنیم حضوراً خدمت همه این رزمندگان برسیم و از تلاش هایشان قدردانی کنیم.


فرج زاده هفته دفاع مقدس را متعلق به همه مردم دانست و گفت؛ همانطور که این روزها مردم فرا رسیدن این هفته را به ما تبریک گفتند، متقابلا من هم این هفته را خدمت تمام مردم کشورم تبریک عرض می کنم و اعتقاد دارم در دفاع مقدس همه مردم پای کار بودند و در خلق این حماسه عظیم نقش داشتند.


وی به طرح های آبرسانی به مناطق محروم توسط بسیج سازندگی هم اشاره کرد و گفت؛ به فرمایش مقام معظم رهبری طرح حای آبرسانی در الویت قرار دارد و ماههاست بسیج سازندگی در تلاش است تا طرح آبرسانی به مناطق محروم میاندوآب به بهره برداری برسد.

فرمانده ناحیه بسیج میاندوآب اهدای جهازیه به نوعروسان را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس اعلام کرد و گفت؛ اهدای جهازیه را به ایام بعد از ماه صفر موکول کرده ایم.


سرهنگ فرج زاده ایجاد نشاط، امید و سرزندگی در میان آحاد جامعه را از اهداف برنامه های هفته دفاع مقدس اعلام کرد و گفت: تلاش می کنیم مراسم آغاز هفته دفاع مقدس امسال در فضای باز و در حضور آحاد مردم جامعه برگزار شود.


به گزارش میاندوآب پرس، معمولا نشست های خبری فرمانداهان پیشین ناحیه مقتومت بسیج میاندوآب با حضور گزینشی خبرنگاران و در اتاق فرماندهی برگزار می شد و این نخستین بار طی سال های گذشته است که نشست خبری ایشان با حضور تمام خبرنگاران فعال شهرستان برگزار شد، فرج زاده تقریبا سه ماه است عهده دار فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب شده است.


خبرنگار؛ محمد مشمول
سردبیر؛ منوچهر آقایی

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود