میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » التماس های مکرون برای گرفتن نفت و گاز از ایران

التماس های مکرون برای گرفتن نفت و گاز از ایران

در تاریخ : 04 مهر 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 323


پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی؛ مکرون به رئیس جمهور ما برای گرفتن و نفت و گاز التماس می کرد

مهدی عیسی زاده که در مراسم بازگشایی مدارس در دبیرستان ارشاد سخنرانی می کرد، گفت؛ نیروی انتظامی که امروز سرش را می برند همیشه حامی و نگهبان فرزندان این مرز و بوم بوده است، روزی که انقلاب پیروز شد ما حتی سلاحی برای دفاع از شهرهای خودمان در مقابل دشمنان نداشتیم اما امروز ابرقدرت شرق در جنگ اوکراین نیاز به فکر ما و سلاح های ما دارد.

رئیس کمسیون اجتماعی مجلس گفت؛ قانون مترقی برای حجاب داریم، کجا دیده اید علما و استاتید و معلمان ما با حجاب مخالف باشند؟ امروز دشمنان انقلاب جریان یک ماشین را بهانه قرار داده اند.

نماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت؛ در عمر 44 ساله انقلاب اجازه نداده ایم این مملک در مقابل ابرقدرت ها بلرزد ، از این پس آینده کشور در دستان شما دانش آموزان است، مراجعه کنید به تاریخ صاحب علم و اندیشه ما بوده ایم، پیامبر الاالعظم هم مال ماست ما به امام زمانی اعتقاد داریم که جهان را از ظلمت و جهالت نجات خواهد داد و اینها افتخار ماست و دشمنان انقلاب اسلامی بهتر از ما می دانند.

مهدی عیسی زاده به دیدار اخیر رئیس جمهور کشورمان با رئیس جمهور فرانسه در نیورک اشاره کرد و گفت؛ با گوش ها خودم شنیدم که رئیس جمهور فرانسه به رئیس جمهور کشور ما التماس می کرده، انرژی هسته ای را بذاریم کنار، امسال به ما گاز می دین یا نه؟ بهمون نفت می دین با نه؟ امسال کشورهای اروپایی زمستان سختی در پیش دارند تصور نکنید مردم کشورهای دیگر هم مثل ایرانی ها مشکلی برای تامین انرژی و سوخت مورد نیاز خود ندارند، جهان از بی آبی هلاک شده است.

وی گفت؛ دشمنان انقلاب نمی خواهند صدای ایران به عنوان حامی مستضعفان جهان رسا باشد، زمانی در همین میدان عاشورای میاندوآب جنگیده و شهید داده ایم، امروز ببیند در کدام قله ها با دشمنان می جنگیم، رهبر ما اجازه داشتن سلاح هسته ای را به نیروهای مسلح نداده است، پس ایران به دنبال سلاح هسته ای نیست.


خبرنگار ؛ منوچهر آقایی

سردبیر؛ فریده چتری

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود