میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » دستگیری باند سارقان اماکن خصوصی در میاندوآب

دستگیری باند سارقان اماکن خصوصی در میاندوآب

در تاریخ : 21 آذر 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 690


دستگیری باند سارقان اماکن خصوصی و اعتراف به ۵۰ فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره ، خانه باغ ها ، محتویات داخل خودرو و موتورسیکلت در شهرستان میاندوآب 

سرهنگ فخرالدین رستم پور فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب از انهدام باند و دستگیری دو نفر سارق حرفه ای و یک نفر مالخر اموال سرقتی ، در این شهرستان خبر داد.  

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت : با هوشیاری مامورین تخصصی پاسگاه انتظامی شبیلو دو نفر سارق سابقه دار و حرفه ای ساختمان های نیمه کاره ، خانه باغ ها و وسایل داخل خودرو و موتورسیکلت و یک نفر مالخر اموال سرقتی شناسایی و به مقر پلیس دلالت داده شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب تصریح کرد : پس از دستگیری سارقین و اعتراف به سرقت از ۵۰ فقره ( سرقت اقلام ساختمانی ، قطعات موتور آب ، وسایل داخل خودرو و موتورسیکلت و.... از ساختمان های نیمه کاره و خانه باغ ها) با هماهنگی مقام محترم قضایی در یک عملیات منسجم مخفیگاه مالخر اموال سرقتی مورد بازرسی قرار گرفته و مقدار کثیری از اموال سرقتی کشف و تحویل مالباختگان گردید . 

سرهنگ فخرالدین رستم پور در پایان خاطر نشان کرد : ارزش اموال مسروقه ده میلیارد ریال برآورد شده که در این رابطه ۲ نفر سارق حرفه ای و یک نفر مالخر اموال سرقتی دستگیر و به همراه پرونده متشکله به مراجع قضایی تحویل داده شدند .

این مقام انتظامی به شهروندان توصیه نمود:  ضمن استفاده از نگهبان محله ، خانه باغ های خود را از لحاظ حفاظت فیزیکی تقویت و از قفل های سوئیچی برای درب های خود استفاده و پنجره های خود را با نرده های محکم فلزی مجهز نمایند .

خبرنگار؛ فریده چتری

سردبیر؛ منوچهر آقایی 

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود