اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » کشف ۳۰۰۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه قاچاق خارجی در میاندوآب

کشف ۳۰۰۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه قاچاق خارجی در میاندوآب

در تاریخ : 23 اسفند 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 626


فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب از کشف ۳۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در این شهرستان با عملیات ضربتی مامورین انتظامی خبر داد . 

سرهنگ " فخرالدین رستم پور " در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت : مامورین انتظامی شهرستان میاندوآب با انجام تحقیقات پلیسی و اشراف اطلاعاتی ؛ فردی که اقدام به فروش موادمحترقه و آتش زای قاچاق و غیرمجاز می کرد را شناسایی کردند و پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضائی وارد عمل شده و طی ۳ عملیات غافلگیرانه در بازرسی  منزل متهم ؛ در کل تعداد ۳۰ هزار عدد انواع موادمحترقه و آتش زای قاچاق و غیرمجاز کشف و ضبط شد .

فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب در ادامه تصریح کرد : در این رابطه ۳ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد . 

سرهنگ رستم پور در پایان از شهروندان به عنوان حامیان پلیس خواست که علاوه بر آموزش فرزندان خود در باره خطرها و عواقب استفاده از مواد آتش زای خطرناک ، هرگونه مواد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند .

ضمنا" پلیس از طریق تلفن و پیامک ۱۱۰ با سر شماره تلفن ۱۱۰۴۴ به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان محترم می باشد و تلفن گویای ۱۹۷ بطور شبانه روزی آماده دریافت انتقاد ، پیشنهاد، شکایت و تقدیر شما از فراجا می باشد . 


خبر دریافتی از معاونت فرهنگی و اجتماعی انتظامی میاندوآب

سردبیر؛ منوچهر آقایی

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود