میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از زندان میاندوآب بازدید کرد/ بهره‌مندی ۴۰۰ زندانی از مرخصی

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از زندان میاندوآب بازدید کرد/ بهره‌مندی ۴۰۰ زندانی از مرخصی

در تاریخ : 09 خرداد 1402
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,537


رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی همراه دادستان مرکز استان، رئیس کل حفاظت و اطلاعات دادگستری، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان و روسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی میاندوآب، تکاب و شاهین دژ و روسای دادگاه‌های بخش‌های مرحمت آباد، سیمینه و کشاورز به منظور بررسی وضعیت زندانیان و رسیدگی به درخواست‌های آنان از زندان میاندوآب بازدید کردند. 

ناصر عتباتی شامگاه دوشنبه همراه مجیدی دادستان مرکز استان، حاتمی رئیس کل حفاظت و اطلاعات دادگستری، بخشی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان و روساء و دادستان‌های حوزه‌های قضایی میاندوآب، تکاب و شاهین دژ و روسای دادگاه‌های بخش‌های مرحمت آباد، سیمینه و کشاورز به منظور بررسی وضعیت زندانیان و رسیدگی به درخواست‌های آنان از زندان میاندوآب بازدید کردند.

عتباتی و همراهان در این بازدید با حضور در بند‌های مختلف این زندان با مددجویان دیدار چهره به چهره نموده و با بررسی درخواست‌های آنان در مورد هر یک دستورات لازم را صادر کردند.

شورای طبقه بندی زندان هم پس از بازدید با حضور عتباتی و مجیدی و دیگر اعضا تشکیل و در مورد زندانیان واجد شرایط اتخاذ تصمیم شد و تعدادی از زندانیان به مناسبت دهه مبارک کرامت از ارفاقات و تاسیسات قانونی مساعد بهره‌مند شدند که از جمله آن‌ها اعطای مرخصی به ۴۰۰ نفر از زندانیان واجد شرایط زندان میاندوآب مرخصی بود.

این بازدید شبانه ساعت ۲۳ پس از ۳ ساعت بازدید به پایان رسید.

عتباتی قبل از این بازدید در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در سالن اجتماعات فرمانداری میاندوآب شرکت کرد و در این جلسه گفت: باید در راستای حفظ و صیانت از حقوق بیت المال جلسات فرعی این شورا به صورت مرتب در شهرستان‌ها برگزار شود و معاونان ناظر بر این امر ورود و توجه ویژه داشته باشند.


خبرنگار؛ منوچهر آقایی

سردبیر؛ فریده چتری

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود