اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » امحاء حدود ۳.۵ تُن مواد غذایی فاسد در میاندوآب

امحاء حدود ۳.۵ تُن مواد غذایی فاسد در میاندوآب

در تاریخ : 18 شهریور 1402
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 431


رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب گفت: حدود ۳.۵ تن مواد غذایی تاریخ‌گذشته، فاسد و غیرقابل ‌مصرف در این شهرستان کشف و معدوم‌سازی شد. 

یوسف روستا گفت: حدود ۳.۵ تن مواد غذایی تاریخ‌گذشته، فاسد و غیرقابل‌ مصرف توسط کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت میاندوآب طی بازدید و بررسی‌ها کشف و ضبط شد.

روستا تصریح کرد: این مواد غذایی در طول چند ماه اخیر توسط کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان از سطح عرضه شهرستان و روستاهای تابعه توقیف و جمع‌آوری‌ شده بود.

وی خاطرنشان کرد: مواد غذایی تاریخ‌گذشته، فاسد و غیرقابل‌مصرف کشف شده، پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای دادستانی و با حضور نمایندگان سازمان‌های ذی‌ربط، در محل دفن زباله‌های شهری امحا و معدوم شد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب با اشاره به بازدیدهای مکرر توسط بازرسان بهداشتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی، افزود: از عموم مردم خواهشمندیم مایحتاج غذایی خود را از مراکز معتبر خریداری کرده و در هنگام خرید مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی به برچسب اصالت و سلامت کالا و مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو و نیز پروانه ساخت، مواد تشکیل‌دهنده، تاریخ تولید و انقضا و آدرس محل تولید توجه کنند.

خبرنگار؛ فریده چتری

سردبیر؛ منوچهر آقایی

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود